SportAdmin använder Cookies för att förbättra din användarupplevelse. Genom att klicka på Jag Godkänner tillåter du detta. Här kan du läsa mer om cookies och hur SportAdmin använder dem.

Tränare

Marcus Johansson (Huvudtränare)

Mail: marcus.johansson194@gmail.com

Tfn: 070-5793655

 
Caroline Hansson (Tränare)

Mail: carrohansson77@gmail.com

Tfn: 070-2286553

 

Amalia Antonsson (Tränare)

Mail: amalia.antonsson@hotmail.com

Tfn: 0704-859246


Isabella Ljunggren (Tränare)

Mail: Bellaljunggren@hotmail.com

Tfn: 0707-898527

 

Jesper Andersson (Tränare)

Mail: anderssonjeppea@hotmail.com

Tfn: 076-8537688

 

 

 

 

 

 

Lagledare

P-O Olsson

olsson.po72@gmail.com

tfn: 0730-246176

 

 

 

Kassörer

Johannes Håkansson(F05)

johannes@hakansson.net

0706-767843

 

Jessica Persson(F06)

jessica@lovet.se

0705-317669

 

Föräldrarepresentanter

Johannes Håkansson

johannes@hakansson.net

0706-767843

 

Jessica Persson

jessica@lovet.se

0705-317669

 

Oskar Ragvald

oskar.ragvald@eleiko.com

0738-243307

 

 
Sponsorer