SportAdmin använder Cookies för att förbättra din användarupplevelse. Genom att klicka på Jag Godkänner tillåter du detta. Här kan du läsa mer om cookies och hur SportAdmin använder dem.

Kommande matcher
DECEMBER 2022
 
02
19:45
fre
19:45    
Eslövs IK Div 2 , Norrevångskolan
Mörrums GOIS HK - Eslövs IK F19  -      
03
11:30
lör
11:30    
F12 (födda 2010), Vipeholmshallen
H43 Lund HF 2 - Eslövs IK F12:2  -      
03
15:00
lör
15:00    
Eslövs IK Div 2 , Kristianstad IH A-hallen
IF Kristianstad - HF Eslövstjejerna  -      
03
16:00
lör
16:00    
Eslövs IK ELIT, Solnahallen
AIK - Eslövs IK Damer A  -      
04
12:30
sön
12:30    
F16 (födda 2006/2007), Helsingborg Arena C
OV Helsingborg HK - Eslövs IK F16:2  -      
04
15:15
sön
15:15    
F11 (födda 2011), Ekevallahallen
Eslövs IK F11:2 - Lödde Vikings HK Röd  -      
04
15:30
sön
15:30    
F16 (födda 2006/2007), Eslövshallen B
Eslövs IK F16:1 - Ystads IF HF F16 Vit  -      
04
17:00
sön
17:00    
F12 (födda 2010), Eslövshallen B
Eslövs IK F12:1 - Lugi HF F12 2  -      
04
17:45
sön
17:45    
F11 (födda 2011), Ekevallahallen
Eslövs IK F11:2 - Lugi HF F11 2  -      
 
10
lör
00:00    
F12 (födda 2010), Eslövshallen B
Eslövs IK F12:2 - Fiktivt Lag  -      
10
10:00
lör
10:00    
F10 (födda 2012) , Sporthallen, Höör
Höörs HK H 65 F12 - Eslövs IK F10:2  -      
10
10:00
lör
10:00    
F9 (födda 2013) , Stapelbäddshallen i malmö
 
- Eslövs IK  -      
10
12:45
lör
12:45    
F11 (födda 2011), Ekevallahallen
Eslövs IK F11:1 - Ljunghusens HK F11  -      
10
15:15
lör
15:15    
F11 (födda 2011), Ekevallahallen
Eslövs IK F11:1 - Lugi HF F11 1  -      
11
09:15
sön
09:15    
F14 (födda 2008), Eslövshallen A
Eslövs IK F14:1 - Lugi HF F14 1  -      
11
10:30
sön
10:30    
F10 (födda 2012) , Eslövshallen B
Eslövs IK F10:1 - Halmstad HF  -      
11
13:00
sön
13:00    
F10 (födda 2012) , Eslövshallen B
Eslövs IK F10:1 - Kävlinge HK  -      
11
14:00
sön
14:00    
Eslövs IK ELIT, Eslövshallen A
Eslövs IK Damer A - Kärra HF  -      
11
16:25
sön
16:25    
F13 (födda 2009), Eslövshallen B
Eslövs IK F13:1 - Lödde Vikings HK  -      
11
17:00
sön
17:00    
Eslövs IK Div 2 , Eslövshallen A
HF Eslövstjejerna - Växjö HF Damer  -      
11
18:55
sön
18:55    
F16 (födda 2006/2007), Eslövshallen A
Eslövs IK F16:2 - Halmstad HF  -      
 
17
11:30
lör
11:30    
F11 (födda 2011), Bollhuset A-hall
Staffanstorps HK F11 - Eslövs IK F11:2  -      
17
11:30
lör
11:30    
F16 (födda 2006/2007), Eslövshallen A
Eslövs IK - HK Malmö  -      
17
13:00
lör
13:00    
F11 (födda 2011), Bollhuset A-hall
H43 Lund HF 2 - Eslövs IK F11:2  -      
17
13:00
lör
13:00    
F14 (födda 2008), Stapelbäddens IH
IFK Malmö HF Gul - Eslövs IK F14:1  -      
17
14:00
lör
14:00    
Eslövs IK ELIT, Lillekärrshallen Göteborg
Kärra HF - Eslövs IK Damer A  -      
17
14:00
lör
14:00    
F12 (födda 2010), Sånnahallen C
Åhus Handboll F12 Röd - Eslövs IK F12:1  -      
17
15:15
lör
15:15    
F12 (födda 2010), Sånnahallen C
KFUM Kalmar HK F12 1 - Eslövs IK F12:1  -      
17
16:30
lör
16:30    
Eslövs IK Div 2 , GBJ Bygg Arena
Växjö HF Damer - HF Eslövstjejerna  -      
17
18:30
lör
18:30    
Eslövs IK Div 2 , GBJ Bygg Arena
Växjö HF F19 - Eslövs IK F19  -      
18
11:30
sön
11:30    
F12 (födda 2010), Läredaskolan
Hässleholms HF F12 2 - Eslövs IK F12:2  -      
18
13:00
sön
13:00    
F13 (födda 2009), Eslövshallen B
Eslövs IK F13:1 - HF Limhamn  -      
18
14:30
sön
14:30    
F16 (födda 2006/2007), Lödde Idrottshall
Lödde Vikings HK 2 - Eslövs IK F16:2  -      
 
27
07:00
tis
07:00    
F11 (födda 2011), Bortamatch
Lundaspelen - Eslövs IK  -      
JANUARI 2023
 
06
19:30
fre
19:30    
Eslövs IK Div 2 , Spb Skåne Arena B
Lugi HF F19 2 - Eslövs IK F19  -      
07
17:30
lör
17:30    
Eslövs IK Div 2 , Huddingehallen
Eslövs IK USM F18 - Spånga HK  -      
08
09:30
sön
09:30    
Eslövs IK Div 2 , Huddingehallen
Huddinge HK - Eslövs IK USM F18  -      
08
10:10
sön
10:10    
F12 (födda 2010), Sallerupshallen
Eslövs IK F12:1 - Åhus Handboll F12 Blå  -      
08
12:00
sön
12:00    
F16 (födda 2006/2007), Spb Skåne Arena B
H43 Lund HF - Eslövs IK F16:1  -      
08
12:10
sön
12:10    
F11 (födda 2011), Borgebyhallen
OV Helsingborg HK - Eslövs IK F11:1  -      
08
13:40
sön
13:40    
F12 (födda 2010), Sallerupshallen
Eslövs IK F12:1 - IFK Malmö HF Gul  -      
08
14:00
sön
14:00    
Eslövs IK Div 2 , Huddingehallen
LIF Lindesberg - Eslövs IK USM F18  -      
08
14:30
sön
14:30    
F11 (födda 2011), Borgebyhallen
HK Ankaret F11 - Eslövs IK F11:1  -      
08
15:00
sön
15:00    
F12 (födda 2010), Sallerupshallen
Eslövs IK F12:2 - Hässleholms HF F12 2  -      
08
15:30
sön
15:30    
F16 (födda 2006/2007), Eslövshallen B
Eslövs IK F16:2 - Ystads IF HF F16 Blå  -      
08
17:00
sön
17:00    
Eslövs IK ELIT, Eslövshallen A
Eslövs IK Damer A - AIK  -      
08
17:00
sön
17:00    
F14 (födda 2008), Eslövshallen B
Eslövs IK F14:1 - IFK Malmö HF Gul  -      
 
10
19:30
tis
19:30    
Eslövs IK Div 2 , Eslövshallen A
HF Eslövstjejerna - IF Kristianstad  -      
14
06:30
lör
06:30    
F8 (födda 2014), Mörrum, Norrevångskolan
 
Eslövs IK -   -      
14
10:30
lör
10:30    
F14 (födda 2008), Tunahallen
Lugi HF F14 1 - Eslövs IK F14:1  -      
14
11:30
lör
11:30    
F11 (födda 2011), Eslövshallen B
Eslövs IK F11:2 - HK Ankaret F11  -      
14
14:00
lör
14:00    
F11 (födda 2011), Eslövshallen B
Eslövs IK F11:2 - Halmstad HF  -      
14
14:00
lör
14:00    
F12 (födda 2010), Eslövshallen A
Eslövs IK F12:1 - HF Karlskrona Blå  -      
14
15:00
lör
15:00    
Eslövs IK ELIT, Agnebergshallen
GF Kroppskultur - Eslövs IK Damer A  -      
14
16:40
lör
16:40    
Eslövs IK Div 2 , Spb Skåne Arena A
HK Farmen - HF Eslövstjejerna  -      
15
sön
00:00    
F12 (födda 2010), Veberödshallen
Fiktivt Lag - Eslövs IK F12:2  -      
15
11:30
sön
11:30    
F10 (födda 2012) , Vikenhallen
Kävlinge HK - Eslövs IK F10:1  -      
15
12:45
sön
12:45    
F10 (födda 2012) , Vikenhallen
Halmstad HF - Eslövs IK F10:1  -      
15
13:15
sön
13:15    
F13 (födda 2009), Kalmar SH D
IFK Kristianstad F13 Svart - Eslövs IK F13:1  -      
15
14:30
sön
14:30    
F16 (födda 2006/2007), Eslövshallen A
Eslövs IK F16:1 - Kristianstad HK F16  -      
15
15:00
sön
15:00    
F13 (födda 2009), Kalmar SH D
KFUM Kalmar HK F13 - Eslövs IK F13:1  -      
15
16:00
sön
16:00    
F16 (födda 2006/2007), Eslövshallen A
Eslövs IK F16:2 - OV Helsingborg HK  -      
15
17:30
sön
17:30    
Eslövs IK Div 2 , Eslövshallen A
Eslövs IK F19 - Halmstad HF  -      
 
21
11:00
lör
11:00    
F12 (födda 2010), Eslövshallen B
Eslövs IK F12:2 - H43 Lund HF 2  -      
22
sön
00:00    
F13 (födda 2009), Norrevångskolan
Eslövs IK F13:2 - Fiktivt Lag  -      
22
09:30
sön
09:30    
F13 (födda 2009), Bollhuset A-hall
Lugi HF F13 2 - Eslövs IK F13:1  -      
22
11:00
sön
11:00    
F12 (födda 2010), Lågehall A
IK Lågan Hörby F12 - Eslövs IK F12:1  -      
22
11:15
sön
11:15    
F11 (födda 2011), Eslövshallen B
Eslövs IK F11:1 - IK Sund  -      
22
12:15
sön
12:15    
F12 (födda 2010), Lågehall A
Eslövs IK F12:1 - Ljunghusens HK F12  -      
22
13:00
sön
13:00    
F14 (födda 2008), Eslövshallen A
Eslövs IK F14:1 - Lödde Vikings HK  -      
22
13:45
sön
13:45    
F11 (födda 2011), Eslövshallen B
Eslövs IK F11:1 - Ystads IF HF F11 Vit  -      
22
16:00
sön
16:00    
Eslövs IK ELIT, Eslövshallen A
Eslövs IK Damer A - Eskilstuna Guif IF  -      
22
19:00
sön
19:00    
Eslövs IK Div 2 , Eslövshallen A
HF Eslövstjejerna - Staffanstorps HK Damer A  -      
 
27
19:00
fre
19:00    
Eslövs IK ELIT, Ystad Arena
Ystads IF HF Damer - Eslövs IK Damer A  -      
28
09:00
lör
09:00    
F11 (födda 2011), Tolvåkershallen
Lödde Vikings HK Röd - Eslövs IK F11:2  -      
28
09:30
lör
09:30    
F16 (födda 2006/2007), Idrottens hus, Helsingborg
OV Helsingborg HK - Eslövs IK F16:1  -      
28
10:15
lör
10:15    
F9 (födda 2013) , Eslövshallen A
Eslövs IK F9 - Gäster, se handbolls.se  -      
28
10:20
lör
10:20    
F11 (födda 2011), Tolvåkershallen
Lugi HF F11 2 - Eslövs IK F11:2  -      
28
12:45
lör
12:45    
F10 (födda 2012) , Eslövshallen B
Eslövs IK F10:2 - Höörs HK H 65 F12  -      
28
14:00
lör
14:00    
F10 (födda 2012) , Eslövshallen B
Eslövs IK F10:2 - HF Limhamn  -      
28
14:00
lör
14:00    
Eslövs IK Div 2 , Brinova Arena Karlskrona, A-Hallen A1
HF Karlskrona - HF Eslövstjejerna  -      
28
16:20
lör
16:20    
F16 (födda 2006/2007), Brinova Arena Karlskrona, A-Hallen A1
HF Karlskrona Blå - Eslövs IK F16:2  -      
29
10:00
sön
10:00    
F12 (födda 2010), Skurups Sparbank Arena
Skurups Handboll - Eslövs IK F12:2  -      
29
11:45
sön
11:45    
F13 (födda 2009), Halmstad Arena A1
Halmstad HF - Eslövs IK F13:1  -      
29
12:30
sön
12:30    
F8 (födda 2014), Eslövshallen B
Eslövs IK F8 - Gäster, se handbolls.se  -      
29
13:20
sön
13:20    
F14 (födda 2008), Brinova Arena Karlskrona, A-Hallen A2
HF Karlskrona - Eslövs IK F14:1  -      
29
17:30
sön
17:30    
Eslövs IK Div 2 , Eslövshallen A
Eslövs IK F19 - IK Lågan Hörby F19  -      
FEBRUARI 2023
 
03
18:30
fre
18:30    
Eslövs IK ELIT, Eslövshallen A
Eslövs IK Damer A - OV Helsingborg HK  -      
04
11:40
lör
11:40    
F12 (födda 2010), Eslövshallen B
Eslövs IK F12:1 - Höörs HK H 65 F10  -      
04
13:15
lör
13:15    
F16 (födda 2006/2007), Stapelbäddens IH
IFK Malmö HF Gul - Eslövs IK F16:1  -      
04
14:35
lör
14:35    
F12 (födda 2010), Eslövshallen B
Eslövs IK F12:1 - Ystads IF HF F12 Vit  -      
05
09:15
sön
09:15    
F10 (födda 2012) , Eslövshallen B
Eslövs IK F10:1 - HK Ankaret F10  -      
05
10:30
sön
10:30    
F10 (födda 2012) , Eslövshallen B
Eslövs IK F10:1 - Lugi HF F10 1  -      
05
11:00
sön
11:00    
F12 (födda 2010), Eslövshallen A
Eslövs IK F12:2 - Vinslövs HK F12  -      
05
11:30
sön
11:30    
F11 (födda 2011), Stapelbäddens IH
IFK Malmö HF Gul - Eslövs IK F11:1  -      
05
11:45
sön
11:45    
F10 (födda 2012) , Eslövshallen B
Eslövs IK F10:2 - Ystads IF HF F10  -      
05
12:45
sön
12:45    
F11 (födda 2011), Stapelbäddens IH
Eslövs IK F11:1 - H43 Lund HF 1  -      
05
15:45
sön
15:45    
F16 (födda 2006/2007), Stapelbäddens IH
IFK Malmö HF Vit - Eslövs IK F16:2  -      
05
16:00
sön
16:00    
Eslövs IK Div 2 , Eslövshallen A
HF Eslövstjejerna - HK Kristianstad  -      
 
07
19:00
tis
19:00    
Eslövs IK Div 2 , Eslövshallen A
Eslövs IK F19 - Lugi HF F19 2  -      
08
20:30
ons
20:30    
F16 (födda 2006/2007), Eslövshallen B
Eslövs IK F16:1 - Stavsten HK  -      
09
18:55
tor
18:55    
F14 (födda 2008), Eslövshallen A
Eslövs IK F14:1 - IFK Kristianstad F14 Orange  -      
11
11:30
lör
11:30    
F13 (födda 2009), Norrevångskolan
H 78 Sölvesborg - Eslövs IK F13:2  -      
11
13:00
lör
13:00    
F13 (födda 2009), Norrevångskolan
Mörrums GOIS HK - Eslövs IK F13:2  -      
12
10:00
sön
10:00    
F11 (födda 2011), Norrehedshallen, Helsingborg
IK Sund - Eslövs IK F11:2  -      
12
10:30
sön
10:30    
F13 (födda 2009), Sallerupshallen
Eslövs IK F13:1 - Vinslövs HK F13  -      
12
11:00
sön
11:00    
F11 (födda 2011), Norrehedshallen, Helsingborg
- Eslövs IK F11:2  -      
12
12:30
sön
12:30    
F12 (födda 2010), Norrehedshallen, Helsingborg
IK Sund - Eslövs IK F12:2  -      
12
15:00
sön
15:00    
Eslövs IK ELIT, Bodens Energi Arena
Boden Handboll IF - Eslövs IK Damer A  -      
12
16:00
sön
16:00    
Eslövs IK Div 2 , Lödde Idrottshall
Lödde Vikings HK - HF Eslövstjejerna  -      
 
15
19:30
ons
19:30    
Eslövs IK Div 2 , Eslövshallen A
HF Eslövstjejerna - Helsingborgs HK  -      
18
10:30
lör
10:30    
F14 (födda 2008), Eslövshallen A
Eslövs IK F14:1 - H43 Lund HF 1  -      
18
12:15
lör
12:15    
F13 (födda 2009), Korsbackahallen A
Kävlinge HK - Eslövs IK F13:1  -      
19
14:00
sön
14:00    
Eslövs IK ELIT, Kungsbacka Sporthall A
HK Aranäs Damer - Eslövs IK Damer A  -      
 
26
14:00
sön
14:00    
Eslövs IK ELIT, Eslövshallen A
Eslövs IK Damer A - Skånela IF Damer  -      
26
15:00
sön
15:00    
Eslövs IK Div 2 , Kalmar SH D
KFUM Kalmar HK Dam - HF Eslövstjejerna  -      
MARS 2023
 
04
10:25
lör
10:25    
F13 (födda 2009), Eslövshallen A
Eslövs IK F13:2 - Lugi HF F13 3  -      
04
11:30
lör
11:30    
Eslövs IK Div 2 , Alehallen, Halmstad
Halmstad HF - Eslövs IK F19  -      
04
12:30
lör
12:30    
F16 (födda 2006/2007), Tolvåkershallen
Lödde Vikings HK 1 - Eslövs IK F16:1  -      
04
13:25
lör
13:25    
F13 (födda 2009), Eslövshallen A
Eslövs IK F13:2 - H43 Lund HF  -      
04
14:00
lör
14:00    
Eslövs IK ELIT, Örebro Arena A
IFK Örebro - Eslövs IK Damer A  -      
05
sön
00:00    
Fiktivt Lag 2 - Eslövs IK F16:2  -      
05
10:30
sön
10:30    
F12 (födda 2010), Eslövshallen A
Eslövs IK F12:1 - Lugi HF F12 2  -      
05
12:00
sön
12:00    
F12 (födda 2010), Eslövshallen A
Eslövs IK F12:2 - OV Helsingborg HK  -      
05
13:30
sön
13:30    
F14 (födda 2008), Eslövshallen A
Eslövs IK F14:1 - Ystads IF HF F14 Vit  -      
05
17:00
sön
17:00    
Eslövs IK Div 2 , Eslövshallen A
HF Eslövstjejerna - KFUM Lundagård Damer  -      
 
11
10:30
lör
10:30    
F10 (födda 2012) , Nyvångshallen, Lödde
Lödde Vikings HK Röd - Eslövs IK F10:1  -      
11
11:00
lör
11:00    
F12 (födda 2010), Ljungenskolan
Ljunghusens HK F12 - Eslövs IK F12:2  -      
11
11:30
lör
11:30    
F10 (födda 2012) , Nyvångshallen, Lödde
Åstorps HF - Eslövs IK F10:1  -      
11
15:30
lör
15:30    
F14 (födda 2008), Örjanhallen
Halmstad HF - Eslövs IK F14:1  -      
11
16:00
lör
16:00    
Eslövs IK Div 2 , Lågehall A
IK Lågan Hörby Dam - HF Eslövstjejerna  -      
11
16:15
lör
16:15    
Eslövs IK ELIT, Eslövshallen A
Eslövs IK Damer A - Tyresö Handboll Damer  -      
12
08:00
sön
08:00    
F8 (födda 2014), Kristianstad, Slättängskolan
 
Eslövs IK -   -      
12
14:30
sön
14:30    
F11 (födda 2011), Ljungenskolan
Lugi HF F11 1 - Eslövs IK F11:1  -      
12
15:30
sön
15:30    
F12 (födda 2010), Sånnahallen C
Stavsten HK - Eslövs IK F12:1  -      
12
16:00
sön
16:00    
Eslövs IK Div 2 , Eslövshallen A
Eslövs IK F19 - Mörrums GOIS HK  -      
12
16:30
sön
16:30    
F11 (födda 2011), Ljungenskolan
Ljunghusens HK F11 - Eslövs IK F11:1  -      
12
16:45
sön
16:45    
F12 (födda 2010), Sånnahallen C
Åhus Handboll F11 2 - Eslövs IK F12:1  -      
 
16
17:30
tor
17:30    
F13 (födda 2009), Eslövshallen B
Eslövs IK F13:1 - HK Malmö F13  -      
18
09:30
lör
09:30    
F10 (födda 2012) , Bollhuset A-hall
H43 Lund HF - Eslövs IK F10:2  -      
18
09:30
lör
09:30    
F11 (födda 2011), Staffanshallen
Staffanstorps HK F11 - Eslövs IK F11:2  -      
18
10:30
lör
10:30    
F13 (födda 2009), Eslövshallen A
Eslövs IK F13:1 - HK Malmö F13  -      
18
10:50
lör
10:50    
F11 (födda 2011), Staffanshallen
Eslövs IK F11:2 - H43 Lund HF 2  -      
18
11:30
lör
11:30    
F10 (födda 2012) , Nyvångshallen, Lödde
Eslövs IK F10:2 - IK Lågan Hörby F10  -      
18
12:30
lör
12:30    
F10 (födda 2012) , Nyvångshallen, Lödde
Lödde Vikings HK Svart - Eslövs IK F10:2  -      
18
15:00
lör
15:00    
F13 (födda 2009), Eslövshallen B
Eslövs IK F13:2 - HF Karlskrona Svart  -      
18
15:00
lör
15:00    
F16 (födda 2006/2007), Sporthallen, Höör
Höörs HK H 65 F16 - Eslövs IK F16:1  -      
19
10:45
sön
10:45    
F13 (födda 2009), Eslövshallen A
Eslövs IK F13:1 - Höörs HK H 65 F09  -      
19
12:15
sön
12:15    
F14 (födda 2008), Eslövshallen A
Eslövs IK F14:1 - Stavsten HK 1  -      
19
13:45
sön
13:45    
F16 (födda 2006/2007), Eslövshallen A
Eslövs IK F16:2 - Lugi HF F16 2  -      
19
14:15
sön
14:15    
F12 (födda 2010), Eslövshallen B
Eslövs IK F12:2 - Ystads IF HF F12 Blå  -      
19
15:00
sön
15:00    
F13 (födda 2009), Idrottens hus, Helsingborg
Eslövs IK F13:2 - Tingsryds HK  -      
19
15:45
sön
15:45    
F12 (födda 2010), Eslövshallen B
Eslövs IK F12:1 - Åhus Handboll F12 Röd  -      
19
15:45
sön
15:45    
Eslövs IK Div 2 , Lågehall A
IK Lågan Hörby F19 - Eslövs IK F19  -      
19
16:30
sön
16:30    
F13 (födda 2009), Idrottens hus, Helsingborg
OV Helsingborg HK - Eslövs IK F13:2  -      
 
25
13:40
lör
13:40    
F10 (födda 2012) , Teknikhallen C
Eslövs IK F10:1 - IK Sund  -      
25
14:50
lör
14:50    
F10 (födda 2012) , Teknikhallen C
OV Helsingborg HK - Eslövs IK F10:1  -      
26
10:15
sön
10:15    
F10 (födda 2012) , Eslövshallen B
Eslövs IK F10:2 - HK Ankaret F10  -      
26
10:30
sön
10:30    
F16 (födda 2006/2007), Spb Skåne Arena A
Lugi HF F15 1 - Eslövs IK F16:2  -      
 
27
19:00
mån
19:00    
F16 (födda 2006/2007), Eslövshallen B
Eslövs IK F16:1 - KFUM Lundagård F16  -      
30
19:30
tor
19:30    
F16 (födda 2006/2007), Spb Skåne Arena A
Lugi HF F16 1 - Eslövs IK F16:1  -      
APRIL 2023
 
01
10:00
lör
10:00    
F14 (födda 2008), Idrottens hus, Helsingborg
OV Helsingborg HK - Eslövs IK F14:1  -      
01
13:00
lör
13:00    
F8 (födda 2014), Kristianstad, Slättängskolan
 
Eslövs IK -   -      
02
14:00
sön
14:00    
F16 (födda 2006/2007), Eslövshallen A
Eslövs IK F16:2 - HK Ankaret F16  -      
 
05
ons
00:00    
Fiktivt Lag 2 - Eslövs IK F16:2  -      
 
Instagram #eslövsik
Sponsorer