SportAdmin använder Cookies för att förbättra din användarupplevelse. Genom att klicka på Jag Godkänner tillåter du detta. Här kan du läsa mer om cookies och hur SportAdmin använder dem.

Spelade matcher
MAJ 2022
 
20
09:00
fre
09:00    
F10 (födda 2011), Kungsbacka
Eslövs IK - Aranäs Cup  -      
APRIL 2022
 
30
12:00
lör
12:00    
F16 (födda 2005/2006), Eslövshallen A
Eslövs IK - ov   -      
 
24
12:00
sön
12:00    
F12 (födda 2009), Eslövshallen B
Eslövs IK - Lugi  -      
24
12:00
sön
12:00    
F14 (födda 2007), Ystad Arena A1
Ystads IF HF F14 - Eslövs IK F14C29  -  11
18
08:00
mån
08:00    
F11 (födda 2010), Bortamatch
Påskacupen 2022 - Eslövs IK  -      
 
10
14:00
sön
14:00    
F13 (födda 2008), Sporthallen, Höör
Höörs HK H 65 F 08 - Eslövs IK F13A 12  -  28
10
13:30
sön
13:30    
F8 (födda 2013) , Gunnesbohallen
KFUM Lundagård - Eslövs IK  -      
10
11:30
sön
11:30    
Eslövs IK Div 2 , Rosenholmshallen
Karlskrona Handboll - Eslövs IK  -      
10
10:30
sön
10:30    
F11 (födda 2010), Bortamatch
Höör H65 - Eslövs IK  -      
09
11:00
lör
11:00    
F14 (födda 2007), Stapelbäddens IH
IFK Malmö HF Gul - Eslövs IK F14A15  -  15
08
19:45
fre
19:45    
Eslövs IK Div 2 , Norrevångskolan
Mörrum GOIS HK - Eslövs IK  -      
06
19:00
ons
19:00    
Eslövs IK Div 2 , Kristianstad arena E2
IFK Kristianstad F19 - Eslövs IK F19 18  -  24
 
03
16:30
sön
16:30    
F12 (födda 2009), Halörhallen
Ljunghusens HK F12 - Eslövs IK F12C 19  -  20
03
15:45
sön
15:45    
Eslövs IK Div 2 , Eslövshallen B
Eslövs IK F19 - Växjö HF F1934  -  25
03
13:30
sön
13:30    
F10 (födda 2011), Gunnesbohallen
KFUM Lundagård F10 - Eslövs IK F10B  -      
03
13:30
sön
13:30    
F11 (födda 2010), Korsbackahallen A
Kävlinge HK - Eslövs IK F11A  -      
03
12:15
sön
12:15    
F11 (födda 2010), Korsbackahallen A
Eslövs IK F11A - H43 Lund HF 2  -      
03
12:00
sön
12:00    
F10 (födda 2011), Gunnesbohallen
Lugi HF F10 3 - Eslövs IK F10B  -      
03
11:30
sön
11:30    
F16 (födda 2005/2006), Eslövshallen A
Eslövs IK F16B - KFUM Kalmar HK F1625  -  14
02
15:00
lör
15:00    
F13 (födda 2008), Eslövshallen A
Eslövs IK F13A - IK Sund 133  -  20
02
13:45
lör
13:45    
F11 (födda 2010), GBJ Bygg Arena
OV Helsingborg HK - Eslövs IK F11B  -      
02
13:00
lör
13:00    
F12 (födda 2009), Eslövshallen A
Eslövs IK F12B - Ystads IF HF F12 Blå 26  -  15
02
10:00
lör
10:00    
F12 (födda 2009), Eslövshallen A
Eslövs IK F12B - Tollarps IF25  -  5  
02
09:30
lör
09:30    
F16 (födda 2005/2006), Bollhuset A-hall
H43 Lund HF 1 - Eslövs IK F16A27  -  22
02
09:30
lör
09:30    
F9 (födda 2012) , Eslövshallen B
Eslövs IK - IK Lågan  -      
MARS 2022
 
30
19:00
ons
19:00    
F12 (födda 2009), Lågehall A
IK Lågan Hörby F12 - Eslövs IK F12B   -      
28
18:45
mån
18:45    
F14 (födda 2007), Eslövshallen A
Eslövs IK F14C - IFK Malmö HF Vit17  -  22
28
18:30
mån
18:30    
F13 (födda 2008), Sundsbrohallen
IFK Malmö HF Gul - Eslövs IK F13A 28  -  24
 
27
17:30
sön
17:30    
Eslövs IK Div 2 , Eslövshallen A
Eslövs IK F19 - Kävlinge HK40  -  19
27
16:30
sön
16:30    
F11 (födda 2010), Eslövshallen B
Eslövs IK F11B - Kävlinge HK  -      
27
15:00
sön
15:00    
F7 (födda 2014), Sånnahallen Åhus
 
- Eslövs IK  -      
27
14:30
sön
14:30    
F12 (födda 2009), Lödde Idrottshall
Lödde Vikings HK - Eslövs IK F12B 24  -  23
26
12:00
lör
12:00    
F10 (födda 2011), Eslövshallen B
Eslövs IK F10A - Ljunghusens HK F10  -      
26
10:00
lör
10:00    
F10 (födda 2011), Eslövshallen B
Eslövs IK F10A - Kävlinge HK  -      
 
20
17:15
sön
17:15    
F12 (födda 2009), Borgebyhallen
Eslövs IK F12C - OV Helsingborg HK14  -  19
20
16:00
sön
16:00    
Eslövs IK ELIT, Eslövshallen A
Eslövs IK Damer A - Tumba HBK34  -  21
20
16:00
sön
16:00    
F12 (födda 2009), Borgebyhallen
HK Ankaret F12 - Eslövs IK F12C 27  -  15
20
15:40
sön
15:40    
F11 (födda 2010), Bollhuset A-hall
Lugi HF F11 2 - Eslövs IK F11A  -      
20
11:20
sön
11:20    
F16 (födda 2005/2006), Brinova Arena Karlskrona, A-Hallen A1
Karlskrona Handboll F16 Blå - Eslövs IK F16B23  -  28
19
16:15
lör
16:15    
F16 (födda 2005/2006), Eslövshallen A
Eslövs IK F16A - Ystads IF HF F1622  -  19
19
13:40
lör
13:40    
F16 (födda 2005/2006), Fäladshallen
Lugi HF F16 1 - Eslövs IK F16A24  -  19
19
12:30
lör
12:30    
F12 (födda 2009), Eslövshallen A
Eslövs IK F12B - Staffanstorps HK F12 21  -  29
19
11:00
lör
11:00    
F11 (födda 2010), Tunahallen
Lugi HF F11 1 - Eslövs IK F11B  -      
19
10:00
lör
10:00    
F11 (födda 2010), Tunahallen
IFK Malmö HF - Eslövs IK F11B  -      
19
09:30
lör
09:30    
F12 (födda 2009), Eslövshallen A
Eslövs IK F12B - Kävlinge HK15  -  26
17
19:00
tor
19:00    
Eslövs IK Div 2 , Idrottens hus, Helsingborg
Helsingborgs HK - HF Eslövstjejerna15  -  22
 
13
17:00
sön
17:00    
Eslövs IK Div 2 , Eslövshallen A
HF Eslövstjejerna - H43 Lund HF20  -  23
13
13:00
sön
13:00    
 
Hk Svalöv - Eslövs IK  -      
13
09:30
sön
09:30    
F14 (födda 2007), Eslövshallen B
Eslövs IK F14C - HK Ankaret F14 -07 Röd19  -  23
12
17:00
lör
17:00    
F14 (födda 2007), Eslövshallen A
Eslövs IK F14A - Lödde Vikings HK17  -  31
12
15:15
lör
15:15    
F16 (födda 2005/2006), Eslövshallen B
Eslövs IK F16A - HK Ankaret F16 -05 Röd17  -  26
12
15:00
lör
15:00    
Eslövs IK ELIT, Vikingahallen A
Skånela IF - Eslövs IK Damer A27  -  25
12
13:00
lör
13:00    
Eslövs IK Div 2 , Eslövshallen A
Eslövs IK F19 - IFK Kristianstad F19 25  -  17
12
11:30
lör
11:30    
F9 (födda 2012) , Eslövshallen B
Eslövs IK - Bjärnum  -      
12
11:15
lör
11:15    
F13 (födda 2008), Eslövshallen A
Eslövs IK F13A - HK Ankaret F13 -08 Vit 21  -  22
09
18:00
ons
18:00    
F12 (födda 2009), Eslövshallen B
HK Ankaret F12 - Eslövs IK F12B 23  -  35
08
18:50
tis
18:50    
Eslövs IK Div 2 , Eslövshallen A
HF Eslövstjejerna - H 65 Gordies HK27  -  28
07
19:30
mån
19:30    
Eslövs IK Div 2 , Ystad Arena B
Ystads IF HF F19 - Eslövs IK F1940  -  23
 
06
16:00
sön
16:00    
F13 (födda 2008), Eslövshallen B
Eslövs IK F13A - Karlskrona Handboll F13 Svart29  -  26
06
12:40
sön
12:40    
F11 (födda 2010), Östratornhallen
Eslövs IK F11A - IK Lågan Hörby F11  -      
06
12:00
sön
12:00    
F11 (födda 2010), Toftahallen
Eslövs IK F11B - Växjö HF F11  -      
06
11:30
sön
11:30    
F16 (födda 2005/2006), Eslövshallen A
Eslövs IK F16B - Höörs HK H 65 330  -  32
06
11:20
sön
11:20    
F11 (födda 2010), Östratornhallen
Lugi HF F11 3 - Eslövs IK F11A  -      
06
11:00
sön
11:00    
F10 (födda 2011), Teknikhallen A
IFK Malmö HF Gul - Eslövs IK F10A  -      
06
10:50
sön
10:50    
F11 (födda 2010), Toftahallen
OV Helsingborg HK - Eslövs IK F11B  -      
06
10:00
sön
10:00    
F10 (födda 2011), Teknikhallen A
OV Helsingborg HK - Eslövs IK F10A  -      
06
09:30
sön
09:30    
F12 (födda 2009), Eslövshallen A
Eslövs IK F12C - H43 Lund HF29  -  14
06
09:30
sön
09:30    
F16 (födda 2005/2006), Eslövshallen B
Eslövs IK F16A - HK Malmö F1627  -  14
05
15:00
lör
15:00    
Eslövs IK Div 2 , Kalmar SH D
KFUM Kalmar HK Dam - HF Eslövstjejerna27  -  14
05
14:30
lör
14:30    
F12 (födda 2009), Lågehall A
IK Lågan Hörby F12 - Eslövs IK F12B 23  -  28
05
14:30
lör
14:30    
F16 (födda 2005/2006), Kristianstad IH D-hall
IFK Kristianstad F16 - Eslövs IK F16A17  -  27
05
14:00
lör
14:00    
Eslövs IK ELIT, Tyresöhallen
Tyresö Handboll Damer - Eslövs IK Damer A22  -  23
05
14:00
lör
14:00    
F10 (födda 2011), Fågelbäcksskolan
Eslövs IK F10B -   -      
05
13:15
lör
13:15    
F12 (födda 2009), Lågehall A
Eslövs IK F12B - Lödde Vikings HK18  -  18
05
13:15
lör
13:15    
F13 (födda 2008), Tunahallen
H43 Lund HF 1 - Eslövs IK F13A 21  -  22
05
11:30
lör
11:30    
F14 (födda 2007), Sporthallen, Höör
Höörs HK H 65 F06 - Eslövs IK F14A38  -  20
05
11:30
lör
11:30    
F7 (födda 2014), Eslövshallen B
 
Eslövs IK -   -      
05
09:30
lör
09:30    
F10 (födda 2011), Östratornhallen
Lugi HF 4 - Eslövs IK F10B  -      
02
20:15
ons
20:15    
Eslövs IK Div 2 , Eslövshallen B
Eslövs IK F19 - Höörs HK H 6525  -  22
FEBRUARI 2022
 
27
09:00
sön
09:00    
F12 (födda 2009), Idrottshallen Högevall Lund
LUGI - Eslövs IK  -      
26
15:00
lör
15:00    
Eslövs IK ELIT, Eslövshallen A
Eslövs IK Damer A - OV Helsingborg HK23  -  29
23
19:00
ons
19:00    
Eslövs IK ELIT, Bodens Energi Arena
Boden Handboll IF - Eslövs IK Damer A38  -  19
22
18:50
tis
18:50    
Eslövs IK Div 2 , Eslövshallen A
HF Eslövstjejerna - LIGU26  -  21
 
20
15:30
sön
15:30    
F10 (födda 2011), Norreportskolan, Ystad
Ystads IF HF F10 Vit - Eslövs IK F10A  -      
20
14:30
sön
14:30    
F10 (födda 2011), Norreportskolan, Ystad
Lugi HF F10 1 - Eslövs IK F10A  -      
20
14:00
sön
14:00    
Eslövs IK ELIT, STIGA Sports Arena A1
Eskilstuna Guif IF - Eslövs IK Damer A35  -  28
20
12:00
sön
12:00    
F11 (födda 2010), Lödde Idrottshall
Lödde Vikings HK 2 - Eslövs IK F11B  -      
20
11:00
sön
11:00    
F11 (födda 2010), Lödde Idrottshall
Eslövs IK F11B - HK Ankaret F11 -10  -      
19
17:00
lör
17:00    
F11 (födda 2010), Eslövshallen B
Eslövs IK F11A - Ljunghusens HK F11  -      
19
15:45
lör
15:45    
F14 (födda 2007), Korsbackahallen A
Eslövs IK F14A - Kävlinge HK23  -  21
19
14:30
lör
14:30    
F11 (födda 2010), Eslövshallen B
Eslövs IK F11A - Ystads IF HF F11 blå  -      
19
14:00
lör
14:00    
F12 (födda 2009), Limhamns Sporthall
HF Limhamn - Eslövs IK F12C 7  -  32
19
11:30
lör
11:30    
F12 (födda 2009), Stapelbäddens IH
IFK Malmö HF Vit - Eslövs IK F12B 26  -  20
18
19:30
fre
19:30    
F13 (födda 2008), Eslövshallen B
Eslövs IK F13A - Lödde Vikings HK31  -  32
18
19:00
fre
19:00    
Eslövs IK Div 2 , Staffanshallen
Staffanstorps HK Damer A - HF Eslövstjejerna26  -  24
16
18:50
ons
18:50    
F14 (födda 2007), Väskolan Idrottshall
Kristianstad HK F14 - Eslövs IK F14C28  -  20
15
20:00
tis
20:00    
Eslövs IK Div 2 , Läredaskolan
Hässleholms HF - HF Eslövstjejerna16  -  28
15
19:00
tis
19:00    
Eslövs IK ELIT, Eslövshallen A
Eslövs IK Damer A - GF Kroppskultur33  -  29
15
18:30
tis
18:30    
F13 (födda 2008), Fågelbäcksskolan
Stavsten HK - Eslövs IK F13A 29  -  33
 
13
17:00
sön
17:00    
Eslövs IK Div 2 , Eslövshallen A
HF Eslövstjejerna - Växjö HF Damer 23  -  21
13
16:30
sön
16:30    
F10 (födda 2011), Eslövshallen B
Eslövs IK F10A - Lödde Vikings HK 2  -      
13
15:30
sön
15:30    
F14 (födda 2007), Fäladshallen
H43 Lund HF 3 - Eslövs IK F14C17  -  20
13
14:30
sön
14:30    
F10 (födda 2011), Eslövshallen B
Eslövs IK F10A - Ljunghusens HK F10  -      
13
11:45
sön
11:45    
F16 (födda 2005/2006), Eslövshallen A
Eslövs IK F16B - Karlskrona Handboll Svart25  -  19
13
09:45
sön
09:45    
F13 (födda 2008), Lunds Idrottshall
Lugi HF F13 1 - Eslövs IK F13A 14  -  28
12
14:00
lör
14:00    
Eslövs IK ELIT, Eslövshallen A
Eslövs IK Damer A - GT Söder HK24  -  22
12
12:00
lör
12:00    
F16 (födda 2005/2006), Stapelbäddens IH
IFK Malmö HF Vit - Eslövs IK F16B24  -  26
12
11:30
lör
11:30    
F14 (födda 2007), Eslövshallen B
Eslövs IK F14A - Lugi HF F14 116  -  30
12
11:00
lör
11:00    
F11 (födda 2010), Vikenhallen Furulund
Kävlinge HK - Eslövs IK F11B  -      
12
09:45
lör
09:45    
F16 (födda 2005/2006), Idrottens hus, Helsingborg
OV Helsingborg HK - Eslövs IK F16A19  -  21
11
18:30
fre
18:30    
F12 (födda 2009), Korsbackahallen A
Kävlinge HK - Eslövs IK F12B26  -  21
09
19:00
ons
19:00    
F16 (födda 2005/2006), Eslövshallen B
Eslövs IK F16A - IFK Malmö HF Gul27  -  19
08
18:50
tis
18:50    
Eslövs IK Div 2 , Eslövshallen A
HF Eslövstjejerna - Hässleholms HF29  -  19
 
06
16:30
sön
16:30    
Eslövs IK Div 2 , Kristianstad IH A-hallen
IF Kristianstad - HF Eslövstjejerna26  -  28
06
15:30
sön
15:30    
F9 (födda 2012) , Sånnahallen Åhus
ÅHUS - Eslövs IK  -      
06
13:00
sön
13:00    
F11 (födda 2010), Bollhuset A-hall
H43 Lund HF 2 - Eslövs IK F11A  -      
06
12:00
sön
12:00    
F12 (födda 2009), Ystad Arena A2
Ystads IF HF F12 Blå - Eslövs IK F12B 33  -  12
06
11:30
sön
11:30    
F11 (födda 2010), Bollhuset A-hall
Kävlinge HK - Eslövs IK F11A  -      
06
11:00
sön
11:00    
F12 (födda 2009), Ystad Arena A2
Eslövs IK F12B - Tollarps IF16  -  3  
05
14:30
lör
14:30    
F10 (födda 2011), Eslövshallen B
Eslövs IK F10B - Ystads IF HF F10 Blå  -      
05
14:00
lör
14:00    
Eslövs IK ELIT, Solnahallen
AIK - Eslövs IK Damer A26  -  28
05
13:00
lör
13:00    
F16 (födda 2005/2006), Kristianstad IH A-hallen
Kristianstad HK F16 - Eslövs IK F16A20  -  28
05
12:15
lör
12:15    
F11 (födda 2010), Korsbackahallen A
Kävlinge HK - Eslövs IK F11B  -      
05
11:30
lör
11:30    
F10 (födda 2011), Eslövshallen B
Eslövs IK F10B - HK Ankaret F10 -11 Vit  -      
02
18:00
ons
18:00    
F12 (födda 2009), Eslövshallen B
Eslövs IK F12C - HK Malmö F12 11  -  15
01
19:00
tis
19:00    
Eslövs IK Div 2 , Eslövshallen A
Eslövs IK - HK Kristianstad  -      
JANUARI 2022
 
29
15:00
lör
15:00    
Eslövs IK ELIT, Eslövshallen A
Eslövs IK Damer A - IF Hallby HK24  -  34
29
12:00
lör
12:00    
F12 (födda 2009), Eslövshallen A
Eslövs IK F12C - HK Ankaret F12 16  -  22
29
11:00
lör
11:00    
F8 (födda 2013) , Eslövshallen B
Eslövs IK -   -      
29
09:00
lör
09:00    
F12 (födda 2009), Eslövshallen A
Eslövs IK F12C - OV Helsingborg HK22  -  18
28
19:15
fre
19:15    
F14 (födda 2007), Eslövshallen B
Eslövs IK F14A - H43 Lund HF 126  -  23
 
23
12:00
sön
12:00    
F10 (födda 2011), Teknikhallen A
OV Helsingborg HK - Eslövs IK F10B  -      
23
12:00
sön
12:00    
F11 (födda 2010), Eslövshallen B
Eslövs IK F11B - IFK Malmö HF  -      
23
11:30
sön
11:30    
F16 (födda 2005/2006), Eslövshallen A
Eslövs IK F16A - Lödde Vikings HK17  -  19
23
11:00
sön
11:00    
F10 (födda 2011), Teknikhallen A
Eslövs IK F10B - Staffanstorps HK F10  -      
23
10:50
sön
10:50    
Eslövs IK Div 2 , Sparbanken Skåne Arena A
HK Farmen - Eslövs IK  -      
23
09:00
sön
09:00    
F11 (födda 2010), Eslövshallen B
Eslövs IK F11B - Lugi HF F11 1  -      
22
15:15
lör
15:15    
F13 (födda 2008), Eslövshallen B
Eslövs IK F13A - Ystads IF HF F13 Vit 36  -  24
22
13:45
lör
13:45    
F11 (födda 2010), Eslövshallen B
Eslövs IK F11A - Lugi HF F11 2  -      
22
13:40
lör
13:40    
F12 (födda 2009), Staffanshallen
Staffanstorps HK F12 - Eslövs IK F12B 11  -  25
22
11:00
lör
11:00    
Eslövs IK Div 2 , Tolvåkershallen
LVHK - Eslövs IK  -      
21
19:30
fre
19:30    
Eslövs IK Div 2 , Furutorpshallen
Vinslövs HK Damer div 2 - HF Eslövstjejerna16  -  31
19
19:00
ons
19:00    
Eslövs IK ELIT, Kungsbacka Sporthall A
HK Aranäs Damer - Eslövs IK Damer A31  -  21
18
18:50
tis
18:50    
Eslövs IK Div 2 , Eslövshallen A
Eslövs IK F19 - Ystads IF HF F1924  -  27
 
16
18:00
sön
18:00    
F16 (födda 2005/2006), Borgebyhallen
HK Ankaret F16 -05 Vit - Eslövs IK F16B22  -  25
16
17:00
sön
17:00    
Eslövs IK Div 2 , Eslövshallen A
HF Eslövstjejerna - KFI Karlskrona HB27  -  20
16
11:00
sön
11:00    
F13 (födda 2008), Sånnahallen A
Åhus Handboll F13 - 1 - Eslövs IK F13A 23  -  19
16
sön
00:00    
- Eslövs IK F10A  -      
15
15:15
lör
15:15    
F16 (födda 2005/2006), Gunnesbohallen
KFUM Lundagård F16 - Eslövs IK F16A18  -  26
15
14:00
lör
14:00    
F12 (födda 2009), Haganäs IH
Eslövs IK F12C - Ljunghusens HK F12 25  -  18
15
12:30
lör
12:30    
F12 (födda 2009), Haganäs IH
Älmhult HK - Eslövs IK F12C 11  -  14
15
11:00
lör
11:00    
F8 (födda 2013) , Eslövshallen B
Eslövs IK - HK Ankaret  -      
 
09
09:15
sön
09:15    
F10 (födda 2011), Spb Skåne Arena B
H43 Lund HF 1 - Eslövs IK F10B  -      
08
17:00
lör
17:00    
F10 (födda 2011), Eslövshallen B
Eslövs IK F10A -   -      
08
15:00
lör
15:00    
F11 (födda 2010), Lågehall B
IK Lågan Hörby F11 - Eslövs IK F11A  -      
08
14:45
lör
14:45    
F14 (födda 2007), Tunahallen
H43 Lund HF 2 - Eslövs IK F14C17  -  25
08
14:00
lör
14:00    
Eslövs IK Div 2 , Alehallen, Halmstad
Halmstad HF - Eslövs IK F19 22  -  26
08
13:45
lör
13:45    
F11 (födda 2010), Lågehall B
Lugi HF F11 3 - Eslövs IK F11A  -      
08
11:30
lör
11:30    
F12 (födda 2009), Eslövshallen A
Eslövs IK F12C - Lugi HF F12 310  -  25
04
19:00
tis
19:00    
Eslövs IK ELIT, Eslövshallen A
Eslövs IK Damer A - Boden Handboll IF19  -  31
DECEMBER 2021
 
19
14:00
sön
14:00    
F13 (födda 2008), Harlyckehallen
IK Sund 1 - Eslövs IK F13A 25  -  25
18
14:50
lör
14:50    
F11 (födda 2010), Borgebyhallen
Eslövs IK F11B - Lödde Vikings HK 2  -      
18
13:45
lör
13:45    
F11 (födda 2010), Borgebyhallen
HK Ankaret F11 -10 - Eslövs IK F11B  -      
18
09:00
lör
09:00    
F8 (födda 2013) , Svarte, Sporthall
Ystad - Eslövs IK  -      
13
18:45
mån
18:45    
F14 (födda 2007), Eslövshallen A
Kävlinge HK - Eslövs IK F14A22  -  27
 
12
16:00
sön
16:00    
Eslövs IK Div 2 , Eslövshallen A
Eslövs IK F19 - Halmstad HF27  -  33
12
13:30
sön
13:30    
F14 (födda 2007), Eslövshallen A
Eslövs IK F14C - HK Björnen F1426  -  8  
12
13:30
sön
13:30    
Eslövs IK Div 2 , Brinova Arena Karlskrona, A-Hallen A1
KFI Karlskrona HB - HF Eslövstjejerna26  -  22
12
11:45
sön
11:45    
F13 (födda 2008), Eslövshallen A
Eslövs IK F13A - Höörs HK H 65 F 0826  -  14
12
10:00
sön
10:00    
F11 (födda 2010), Halörhallen
Eslövs IK F11A - Ystads IF HF F11 blå  -      
12
09:00
sön
09:00    
F11 (födda 2010), Halörhallen
Ljunghusens HK F11 - Eslövs IK F11A  -      
11
14:30
lör
14:30    
F12 (födda 2009), Furutorpshallen
Vinslövs HK F12 - Eslövs IK F12C 24  -  3  
11
14:15
lör
14:15    
F10 (födda 2011), Eslövshallen B
Eslövs IK F10B - H43 Lund HF 1  -      
11
14:00
lör
14:00    
Eslövs IK ELIT, Agnebergshallen
GF Kroppskultur - Eslövs IK Damer A21  -  28
11
14:00
lör
14:00    
F9 (födda 2012) , Fröknegårdshallen Kristianstad
IFK Kristianstad - Eslövs IK  -      
11
13:45
lör
13:45    
F13 (födda 2008), Eslövshallen A
Eslövs IK F13A - IFK Malmö HF Gul23  -  25
11
12:00
lör
12:00    
F12 (födda 2009), Eslövshallen A
Eslövs IK F12B - HK Ankaret F12   -      
11
09:00
lör
09:00    
F12 (födda 2009), Eslövshallen A
Eslövs IK F12B - IFK Malmö HF Vit16  -  30
07
18:30
tis
18:30    
F14 (födda 2007), Fågelbäcksskolan
Stavsten HK - Eslövs IK F14C24  -  21
 
05
17:00
sön
17:00    
Eslövs IK Div 2 , Eslövshallen A
HF Eslövstjejerna - Vinslövs HK Damer div 2 23  -  19
05
14:00
sön
14:00    
F12 (födda 2009), Sölvesborgs IH
H 78 Sölvesborg - Eslövs IK F12C 2  -  28
05
12:30
sön
12:30    
F12 (födda 2009), Sölvesborgs IH
Höörs HK H 65 F09 - Eslövs IK F12C 29  -  11
05
12:30
sön
12:30    
F16 (födda 2005/2006), Eslövshallen A
Eslövs IK F16B - Kristianstad HK F1628  -  27
05
10:30
sön
10:30    
F16 (födda 2005/2006), Eslövshallen A
Eslövs IK F16A - KFUM Lundagård F1635  -  25
04
15:00
lör
15:00    
Eslövs IK ELIT, Eslövshallen A
Eslövs IK Damer A - HK Aranäs Damer23  -  29
04
14:30
lör
14:30    
F16 (födda 2005/2006), Tolvåkershallen
Lödde Vikings HK - Eslövs IK F16A16  -  24
04
11:30
lör
11:30    
F14 (födda 2007), Eslövshallen A
Eslövs IK F14A - IFK Malmö HF Gul25  -  28
04
10:20
lör
10:20    
F10 (födda 2011), Staffanshallen
Eslövs IK F10B - OV Helsingborg HK  -      
04
09:15
lör
09:15    
F10 (födda 2011), Staffanshallen
Staffanstorps HK F10 - Eslövs IK F10B  -      
03
18:30
fre
18:30    
F13 (födda 2008), Borgebyhallen
HK Ankaret F13 -08 Vit - Eslövs IK F13A 24  -  17
NOVEMBER 2021
 
28
13:00
sön
13:00    
F11 (födda 2010), Sallerupshallen
Eslövs IK F11B - Kävlinge HK  -      
28
12:15
sön
12:15    
F10 (födda 2011), Tolvåkershallen
Ljunghusens HK F10 - Eslövs IK F10A  -      
28
11:30
sön
11:30    
F11 (födda 2010), Sallerupshallen
Eslövs IK F11A - Kävlinge HK  -      
28
11:00
sön
11:00    
F10 (födda 2011), Tolvåkershallen
Lödde Vikings HK 2 - Eslövs IK F10A  -      
28
09:00
sön
09:00    
Eslövs IK F11A - H43 Lund HF 2  -      
27
15:00
lör
15:00    
Eslövs IK ELIT, Jönköpings Idrhus E
IF Hallby HK - Eslövs IK Damer A30  -  24
27
14:30
lör
14:30    
F12 (födda 2009), Sallerupshallen
Eslövs IK F12C - Höörs HK H 65 F0916  -  29
27
14:30
lör
14:30    
Eslövs IK Div 2 , Bollhuset A-hall
LIGU - HF Eslövstjejerna22  -  22
27
13:00
lör
13:00    
F12 (födda 2009), Tollarps SH
Ystads IF HF F12 Blå - Eslövs IK F12B 23  -  19
27
12:30
lör
12:30    
F16 (födda 2005/2006), Fäladshallen
Lugi HF F16 3 - Eslövs IK F16B17  -  18
27
11:30
lör
11:30    
F12 (födda 2009), Tollarps SH
Tollarps IF - Eslövs IK F12B 12  -  21
27
11:30
lör
11:30    
F12 (födda 2009), Sallerupshallen
Eslövs IK F12C - H 78 Sölvesborg20  -  10
27
09:00
lör
09:00    
F16 (födda 2005/2006), Eslövshallen A
Eslövs IK F16A - Kristianstad HK F1624  -  15
 
21
17:00
sön
17:00    
Eslövs IK Div 2 , Eslövshallen A
HF Eslövstjejerna - IF Kristianstad21  -  18
21
12:00
sön
12:00    
F14 (födda 2007), Helsingborg Arena C
OV Helsingborg HK - Eslövs IK F14A18  -  17
21
10:00
sön
10:00    
F8 (födda 2013) , Tollarps Sporthall
Tollarps If - Eslövs IK  -      
21
09:30
sön
09:30    
F12 (födda 2009), Fäladshallen
H43 Lund HF - Eslövs IK F12C 22  -  21
20
16:30
lör
16:30    
F14 (födda 2007), Eslövshallen B
Eslövs IK F14C - OV Helsingborg HK14  -  14
20
16:30
lör
16:30    
Eslövs IK Div 2 , Eslövshallen A
Eslövs IK F19 - Karlskrona Handboll Blå23  -  22
20
14:00
lör
14:00    
Eslövs IK ELIT, Eslövshallen A
Eslövs IK Damer A - AIK29  -  32
20
14:00
lör
14:00    
F10 (födda 2011), Rutsborgshallen
Ystads IF HF F10 Blå - Eslövs IK F10B  -      
20
13:30
lör
13:30    
F10 (födda 2011), Eslövshallen B
Eslövs IK F10A - Ystads IF HF F10 Vit  -      
20
13:00
lör
13:00    
F10 (födda 2011), Rutsborgshallen
HK Ankaret F10 -11 Vit - Eslövs IK F10B  -      
20
11:30
lör
11:30    
F10 (födda 2011), Eslövshallen B
Eslövs IK F10A - Lugi HF F10 1  -      
20
11:30
lör
11:30    
F11 (födda 2010), Bortamatch
Ankaret - Eslövs IK   -      
20
10:00
lör
10:00    
F9 (födda 2012) , Läredaskolan Hässleholm
Hässleholms hf - Eslövs IK  -      
20
09:00
lör
09:00    
F13 (födda 2008), Eslövshallen A
Eslövs IK F13A - H43 Lund HF 122  -  21
19
19:00
fre
19:00    
F16 (födda 2005/2006), Stapelbäddens IH
IFK Malmö HF Gul - Eslövs IK F16A20  -  22
15
17:50
mån
17:50    
F14 (födda 2007), Staffanshallen
Staffanstorps HK F14 Röd - Eslövs IK F14C15  -  17
 
14
17:00
sön
17:00    
Eslövs IK Div 2 , GBJ Bygg Arena
Växjö HF Damer - HF Eslövstjejerna30  -  28
14
15:00
sön
15:00    
Eslövs IK ELIT, Farstahallen
GT Söder HK - Eslövs IK Damer A25  -  28
14
12:00
sön
12:00    
F7 (födda 2014), Bortamatch
 
- Eslövs IK  -      
14
11:30
sön
11:30    
F12 (födda 2009), Korsbackahallen A
Kävlinge HK - Eslövs IK F12B 31  -  21
14
10:15
sön
10:15    
F12 (födda 2009), Korsbackahallen A
Staffanstorps HK F12 - Eslövs IK F12B 23  -  22
13
15:00
lör
15:00    
F12 (födda 2009), Halmstad Arena B1
Eslövs IK F12C - HF Limhamn16  -  8  
13
14:30
lör
14:30    
F10 (födda 2011), Eslövshallen B
Eslövs IK F10A - IFK Malmö HF Gul  -      
13
14:00
lör
14:00    
F12 (födda 2009), Halmstad Arena B1
HK Hearts - Eslövs IK F12C 7  -  3  
13
12:30
lör
12:30    
F11 (födda 2010), Gottorpshallen
IFK Malmö HF - Eslövs IK F11B  -      
13
12:30
lör
12:30    
F16 (födda 2005/2006), Eslövshallen A
Eslövs IK F16A - OV Helsingborg HK21  -  18
13
11:30
lör
11:30    
F10 (födda 2011), Eslövshallen B
Eslövs IK F10A - OV Helsingborg HK  -      
13
11:15
lör
11:15    
F11 (födda 2010), Gottorpshallen
Eslövs IK F11B - Lugi HF F11 1  -      
13
10:40
lör
10:40    
F11 (födda 2010), Tunahallen
Lugi HF F11 2 - Eslövs IK F11A  -      
13
10:30
lör
10:30    
F14 (födda 2007), Vipeholmshallen
H43 Lund HF 1 - Eslövs IK F14A25  -  23
13
09:00
lör
09:00    
F13 (födda 2008), Eslövshallen A
Eslövs IK F13A - Lugi HF F13 121  -  17
08
18:45
mån
18:45    
F14 (födda 2007), Eslövshallen A
Eslövs IK F14A - Höörs HK H 65 F0613  -  28
 
06
14:00
lör
14:00    
F13 (födda 2008), Eslövshallen B
Eslövs IK F13A - Åhus Handboll F13 - 1 23  -  23
OKTOBER 2021
 
31
19:00
sön
19:00    
F16 (födda 2005/2006), Eslövshallen B
Eslövs IK F16B - OV Helsingborg HK22  -  15
31
17:00
sön
17:00    
Eslövs IK Div 2 , Eslövshallen A
HF Eslövstjejerna - Staffanstorps HK Damer A 18  -  32
31
15:00
sön
15:00    
F11 (födda 2010), Eslövshallen A
Eslövs IK F11B - OV Helsingborg HK  -      
31
12:30
sön
12:30    
F11 (födda 2010), Eslövshallen A
Eslövs IK F11B - Växjö HF F11  -      
31
12:00
sön
12:00    
F13 (födda 2008), Lödde Idrottshall
Lödde Vikings HK - Eslövs IK F13A 31  -  7  
31
11:00
sön
11:00    
F11 (födda 2010), Eslövshallen A
Eslövs IK F11A - Lugi HF F11 3  -      
31
09:00
sön
09:00    
F11 (födda 2010), Eslövshallen A
Eslövs IK F11A - IK Lågan Hörby F11  -      
30
15:00
lör
15:00    
Eslövs IK ELIT, Eslövshallen A
Eslövs IK Damer A - Eskilstuna Guif IF24  -  24
30
15:00
lör
15:00    
F14 (födda 2007), Fäladshallen
Lugi HF F14 1 - Eslövs IK F14A23  -  21
30
13:00
lör
13:00    
F16 (födda 2005/2006), Söderkulla Sporthall
HK Malmö F16 - Eslövs IK F16A14  -  28
30
12:15
lör
12:15    
F9 (födda 2012) , Bortamatch
OV Helsingborg - Eslövs IK  -      
26
19:30
tis
19:30    
Eslövs IK Div 2 , Sporthallen, Höör
Höörs HK H 65 - Eslövs IK F19 30  -  26
 
24
16:20
sön
16:20    
F13 (födda 2008), Brinova Arena Karlskrona, A-Hallen A1
Karlskrona Handboll F13 Svart - Eslövs IK F13A 21  -  20
24
12:45
sön
12:45    
F8 (födda 2013) , Bjärred, Borgebyhallen
- Eslövs IK  -      
23
16:00
lör
16:00    
F12 (födda 2009), Eslövshallen B
Eslövs IK F12C - Vinslövs HK F12 10  -  21
23
14:30
lör
14:30    
F12 (födda 2009), Eslövshallen B
Eslövs IK F12B - Lödde Vikings HK16  -  29
23
11:30
lör
11:30    
F12 (födda 2009), Eslövshallen B
Eslövs IK F12B - IK Lågan Hörby F12 18  -  16
23
11:30
lör
11:30    
F14 (födda 2007), Eslövshallen A
Eslövs IK F14C - Lugi HF F14 220  -  20
23
09:00
lör
09:00    
F13 (födda 2008), Eslövshallen A
Eslövs IK F13A - Stavsten HK25  -  20
22
19:00
fre
19:00    
Eslövs IK ELIT, Idrottens hus, Helsingborg
OV Helsingborg HK - Eslövs IK Damer A32  -  22
22
19:00
fre
19:00    
Eslövs IK Div 2 , Sporthallen, Höör
H 65 Gordies HK - HF Eslövstjejerna28  -  35
 
17
17:00
sön
17:00    
Eslövs IK Div 2 , Eslövshallen A
HF Eslövstjejerna - KFUM Kalmar HK Dam 25  -  27
17
16:00
sön
16:00    
F14 (födda 2007), Tolvåkershallen
Lödde Vikings HK - Eslövs IK F14A38  -  11
17
14:30
sön
14:30    
F10 (födda 2011), Ljungenskolan
Ljunghusens HK F10 - Eslövs IK F10A  -      
17
14:00
sön
14:00    
F11 (födda 2010), Tolvåkershallen
Lödde Vikings HK 2 - Eslövs IK F11B  -      
17
13:45
sön
13:45    
F16 (födda 2005/2006), Norrevångskolan
Mörrums GOIS HK - Eslövs IK F16B11  -  32
17
13:30
sön
13:30    
F13 (födda 2008), Norreportskolan
Ystads IF HF F13 Vit - Eslövs IK F13A 26  -  22
17
13:00
sön
13:00    
F10 (födda 2011), Ljungenskolan
Kävlinge HK - Eslövs IK F10A  -      
17
13:00
sön
13:00    
F11 (födda 2010), Tolvåkershallen
HK Ankaret F11 -10 - Eslövs IK F11B  -      
17
09:15
sön
09:15    
F7 (födda 2014), Bortamatch
 
- Eslövs IK  -      
16
14:00
lör
14:00    
Eslövs IK ELIT, Eslövshallen A
Eslövs IK Damer A - Tyresö Handboll Damer25  -  29
16
13:30
lör
13:30    
F11 (födda 2010), köpingebrohallen
Ystads IF HF F11 blå - Eslövs IK F11A  -      
16
12:30
lör
12:30    
F11 (födda 2010), köpingebrohallen
Ljunghusens HK F11 - Eslövs IK F11A  -      
16
12:00
lör
12:00    
F16 (födda 2005/2006), Eslövshallen B
Eslövs IK F16A - IFK Kristianstad F1621  -  16
15
19:00
fre
19:00    
F14 (födda 2007), Lågehall B
IK Lågan Hörby F14 - Eslövs IK F14C21  -  16
11
18:15
mån
18:15    
F16 (födda 2005/2006), Borgebyhallen
HK Ankaret F16 -05 Röd - Eslövs IK F16A16  -  26
 
10
18:00
sön
18:00    
Eslövs IK Div 2 , Eslövshallen B
Eslövs IK F19 - Mörrums GOIS HK18  -  27
10
16:00
sön
16:00    
F16 (födda 2005/2006), Eslövshallen B
Eslövs IK F16B - Lödde Vikings HK 219  -  18
10
14:00
sön
14:00    
F16 (födda 2005/2006), Eslövshallen B
Eslövs IK F16A - Lugi HF F16 120  -  18
10
13:00
sön
13:00    
Eslövs IK Div 2 , Lunds Idrottshall
H43 Lund HF - HF Eslövstjejerna26  -  26
10
12:00
sön
12:00    
F12 (födda 2009), Eslövshallen B
Eslövs IK F12C - Lugi HF F12 312  -  25
10
09:00
sön
09:00    
F12 (födda 2009), Eslövshallen B
Eslövs IK F12C - HK Malmö F12 9  -  21
09
17:00
lör
17:00    
F12 (födda 2009), Slättängshallen, Lomma
HK Ankaret F12 - Eslövs IK F12B 26  -  27
09
15:00
lör
15:00    
Eslövs IK ELIT, Eslövshallen A
Eslövs IK Damer A - Skånela IF28  -  22
09
14:50
lör
14:50    
F12 (födda 2009), Slättängshallen, Lomma
Eslövs IK F12B - IFK Malmö HF Vit20  -  19
09
14:30
lör
14:30    
F10 (födda 2011), Eslövshallen B
Eslövs IK F10B - KFUM Lundagård F10  -      
09
11:30
lör
11:30    
F10 (födda 2011), Eslövshallen B
Eslövs IK F10B - Lugi HF F10 3  -      
09
10:45
lör
10:45    
F10 (födda 2011), Eslövshallen B
 
- Eslövs IK  -      
09
09:00
lör
09:00    
F8 (födda 2013) , Kävlinge, Korsbackahallen
- Eslövs IK  -      
 
03
17:30
sön
17:30    
Eslövs IK Div 2 , Eslövshallen A
HF Eslövstjejerna - Helsingborgs HK24  -  23
03
14:00
sön
14:00    
F9 (födda 2012) , Bortamatch
HÖÖR - Eslövs IK  -      
03
13:30
sön
13:30    
Eslövs IK Div 2 , Korsbackahallen A
Kävlinge HK - Eslövs IK F19 20  -  18
03
13:00
sön
13:00    
F11 (födda 2010), Eslövshallen B
Eslövs IK - Höör  -      
02
16:30
lör
16:30    
Eslövs IK ELIT, Tumba Idrottshus
Tumba HBK - Eslövs IK Damer A18  -  22
02
14:10
lör
14:10    
Lugi - Eslövs IK  -      
02
14:10
lör
14:10    
F16 (födda 2005/2006), Fäladshallen
Lugi HF F16 2 - Eslövs IK F16B17  -  17
02
13:00
lör
13:00    
F14 (födda 2007), Eslövshallen B
Eslövs IK F14C - Lugi HF F14 311  -  29
02
13:00
lör
13:00    
F16 (födda 2005/2006), Ystad Arena B
Ystads IF HF F16 - Eslövs IK F16A21  -  24
02
13:00
lör
13:00    
ystad if - Eslövs IK  -      
02
09:00
lör
09:00    
F14 (födda 2007), Eslövshallen A
Eslövs IK F14A - Ljunghusens HK F1418  -  27
01
19:30
fre
19:30    
F16 (födda 2005/2006), Eslövshallen A
Eslövs IK - h43  -      
01
19:30
fre
19:30    
F16 (födda 2005/2006), Eslövshallen A
Eslövs IK F16A - H43 Lund HF 119  -  25
SEPTEMBER 2021
 
25
15:30
lör
15:30    
F10 (födda 2011), Eslövshallen B
Ifk sund - Eslövs IK  -      
23
18:30
tor
18:30    
F16 (födda 2005/2006), Eslövshallen B
Eslövs IK - lundagård  -      
 
04
08:30
lör
08:30    
F13 (födda 2008), Eslövshallen B
 
- Eslövs IK  -      
03
19:00
fre
19:00    
F16 (födda 2005/2006), Eslövshallen A
Eslövs IK - OV  -      
JULI 2021
 
20
08:00
tis
08:00    
F14 (födda 2007), Åhus beach
 
Åhus beach Miniturnering - Eslövs IK  -      
 
13
18:30
tis
18:30    
F14 (födda 2007), Vikenbadet
Kävlinge - Eslövs IK  -      
 
05
18:00
mån
18:00    
F11 (födda 2010), Bortamatch
Höör - Eslövs IK  -      
JUNI 2021
 
08
17:45
tis
17:45    
F14 (födda 2007), Karlsrobadet
 
- Träningsmatch   -      
 
Sponsorer