SportAdmin använder Cookies för att förbättra din användarupplevelse. Genom att klicka på Jag Godkänner tillåter du detta. Här kan du läsa mer om cookies och hur SportAdmin använder dem.

Kommande matcher
OKTOBER 2021
 
22
19:00
fre
19:00    
Eslövs IK Div 2 , Sporthallen, Höör
H 65 Gordies HK - HF Eslövstjejerna  -      
23
09:00
lör
09:00    
F13 (födda 2008), Eslövshallen A
Eslövs IK F13A - Stavsten HK  -      
23
11:30
lör
11:30    
F12 (födda 2009), Eslövshallen B
Eslövs IK F12B - IK Lågan Hörby F12   -      
23
11:30
lör
11:30    
F14 (födda 2007), Eslövshallen A
Eslövs IK F14C - Lugi HF F14 2  -      
23
14:30
lör
14:30    
F12 (födda 2009), Eslövshallen B
Eslövs IK F12B - Lödde Vikings HK  -      
23
16:00
lör
16:00    
F12 (födda 2009), Eslövshallen B
Eslövs IK F12C - Vinslövs HK F12   -      
23
16:30
lör
16:30    
F14 (födda 2007), Eslövshallen A
Eslövs IK F14A - Höörs HK H 65 F06  -      
24
12:45
sön
12:45    
F8 (födda 2013) , Bjärred, Borgebyhallen
- Eslövs IK  -      
24
16:20
sön
16:20    
F13 (födda 2008), Brinova Arena Karlskrona, A-Hallen A1
Karlskrona Handboll F13 Svart - Eslövs IK F13A   -      
 
26
19:30
tis
19:30    
Eslövs IK Div 2 , Sporthallen, Höör
Höörs HK H 65 - Eslövs IK F19   -      
27
20:30
ons
20:30    
Eslövs IK Div 2 , Eslövshallen B
Eslövs IK F19 - Ystads IF HF F19  -      
30
lör
00:00    
- Eslövs IK F10B  -      
30
12:15
lör
12:15    
F9 (födda 2012) , Bortamatch
OV Helsingborg - Eslövs IK  -      
30
13:00
lör
13:00    
F16 (födda 2005/2006), Söderkulla Sporthall
HK Malmö F16 - Eslövs IK F16A  -      
30
15:00
lör
15:00    
F14 (födda 2007), Fäladshallen
Lugi HF F14 1 - Eslövs IK F14A  -      
30
16:45
lör
16:45    
F10 (födda 2011), Eslövshallen B
Eslövs IK F10B - Stavsten HK Ungdom  -      
31
09:00
sön
09:00    
F11 (födda 2010), Eslövshallen A
Eslövs IK F11A - IK Lågan Hörby F11  -      
31
11:00
sön
11:00    
F11 (födda 2010), Eslövshallen A
Eslövs IK F11A - Lugi HF F11 3  -      
31
12:00
sön
12:00    
F13 (födda 2008), Lödde Idrottshall
Lödde Vikings HK - Eslövs IK F13A   -      
31
12:30
sön
12:30    
F11 (födda 2010), Eslövshallen A
Eslövs IK F11B - Växjö HF F11  -      
31
15:00
sön
15:00    
F11 (födda 2010), Eslövshallen A
Eslövs IK F11B - OV Helsingborg HK  -      
31
17:00
sön
17:00    
Eslövs IK Div 2 , Eslövshallen A
HF Eslövstjejerna - Staffanstorps HK Damer A   -      
31
19:00
sön
19:00    
F16 (födda 2005/2006), Eslövshallen B
Eslövs IK F16B - OV Helsingborg HK  -      
NOVEMBER 2021
 
06
14:00
lör
14:00    
F13 (födda 2008), Eslövshallen B
Eslövs IK F13A - Åhus Handboll F13 - 1   -      
 
13
lör
00:00    
F11 (födda 2010), Östratornhallen
Eslövs IK F11A -   -      
13
lör
00:00    
F16 (födda 2005/2006), Tolvåkershallen
Lödde Vikings HK 3 - Eslövs IK F16B  -      
13
09:00
lör
09:00    
F13 (födda 2008), Eslövshallen A
Eslövs IK F13A - Lugi HF F13 1  -      
13
10:30
lör
10:30    
F14 (födda 2007), Vipeholmshallen
H43 Lund HF 1 - Eslövs IK F14A  -      
13
10:40
lör
10:40    
F11 (födda 2010), Tunahallen
Lugi HF F11 2 - Eslövs IK F11A  -      
13
11:15
lör
11:15    
F11 (födda 2010), Gottorpshallen
Eslövs IK F11B - Lugi HF F11 1  -      
13
11:30
lör
11:30    
F10 (födda 2011), Eslövshallen B
Eslövs IK F10A - OV Helsingborg HK  -      
13
12:30
lör
12:30    
F11 (födda 2010), Gottorpshallen
IFK Malmö HF - Eslövs IK F11B  -      
13
12:30
lör
12:30    
F16 (födda 2005/2006), Eslövshallen A
Eslövs IK F16A - OV Helsingborg HK  -      
13
14:00
lör
14:00    
F12 (födda 2009), Halmstad Arena B1
HK Hearts - Eslövs IK F12C   -      
13
14:30
lör
14:30    
F10 (födda 2011), Eslövshallen B
Eslövs IK F10A - IFK Malmö HF Gul  -      
13
15:00
lör
15:00    
F12 (födda 2009), Halmstad Arena B1
Eslövs IK F12C - HF Limhamn  -      
13
18:50
lör
18:50    
F14 (födda 2007), Hjärups IH
Staffanstorps HK F14 Röd - Eslövs IK F14C  -      
14
10:15
sön
10:15    
F12 (födda 2009), Korsbackahallen A
Staffanstorps HK F12 - Eslövs IK F12B   -      
14
11:30
sön
11:30    
F12 (födda 2009), Korsbackahallen A
Kävlinge HK - Eslövs IK F12B   -      
14
17:00
sön
17:00    
Eslövs IK Div 2 , GBJ Bygg Arena
Växjö HF Damer - HF Eslövstjejerna  -      
 
19
19:00
fre
19:00    
F16 (födda 2005/2006), Stapelbäddens IH
IFK Malmö HF Gul - Eslövs IK F16A  -      
20
09:00
lör
09:00    
F13 (födda 2008), Eslövshallen A
Eslövs IK F13A - H43 Lund HF 1  -      
20
10:30
lör
10:30    
F16 (födda 2005/2006), Eslövshallen A
Eslövs IK F16B - Kävlinge HK  -      
20
11:30
lör
11:30    
F10 (födda 2011), Eslövshallen B
Eslövs IK F10A - Lugi HF F10 1  -      
20
13:00
lör
13:00    
F10 (födda 2011), Rutsborgshallen
HK Ankaret F10 -11 Vit - Eslövs IK F10B  -      
20
13:30
lör
13:30    
F10 (födda 2011), Eslövshallen B
Eslövs IK F10A - Ystads IF HF F10 Vit  -      
20
14:00
lör
14:00    
F10 (födda 2011), Rutsborgshallen
Ystads IF HF F10 Blå - Eslövs IK F10B  -      
20
16:30
lör
16:30    
F14 (födda 2007), Eslövshallen B
Eslövs IK F14C - OV Helsingborg HK  -      
20
16:30
lör
16:30    
Eslövs IK Div 2 , Eslövshallen A
Eslövs IK F19 - Karlskrona Handboll Blå  -      
21
09:30
sön
09:30    
F12 (födda 2009), Fäladshallen
H43 Lund HF - Eslövs IK F12C   -      
21
10:00
sön
10:00    
F8 (födda 2013) , Tollarps Sporthall
Tollarps If - Eslövs IK  -      
21
12:00
sön
12:00    
F14 (födda 2007), Idrottens hus, Helsingborg
OV Helsingborg HK - Eslövs IK F14A  -      
21
17:00
sön
17:00    
Eslövs IK Div 2 , Eslövshallen A
HF Eslövstjejerna - IF Kristianstad  -      
 
26
19:30
fre
19:30    
Eslövs IK Div 2 , GBJ Bygg Arena
Växjö HF F19 - Eslövs IK F19   -      
27
lör
00:00    
F9 (födda 2012) , Bortamatch
Hässleholms hf - Eslövs IK  -      
27
09:00
lör
09:00    
F16 (födda 2005/2006), Eslövshallen A
Eslövs IK F16A - Kristianstad HK F16  -      
27
11:30
lör
11:30    
F12 (födda 2009), Eslövshallen B
Eslövs IK F12C - H 78 Sölvesborg  -      
27
11:30
lör
11:30    
F12 (födda 2009), Tollarps SH
Tollarps IF - Eslövs IK F12B   -      
27
12:30
lör
12:30    
F16 (födda 2005/2006), Fäladshallen
Lugi HF F16 3 - Eslövs IK F16B  -      
27
13:00
lör
13:00    
F12 (födda 2009), Tollarps SH
Ystads IF HF F12 Blå - Eslövs IK F12B   -      
27
14:30
lör
14:30    
F12 (födda 2009), Eslövshallen B
Eslövs IK F12C - Höörs HK H 65 F09  -      
27
14:30
lör
14:30    
Eslövs IK Div 2 , Bollhuset A-hall
LIGU - HF Eslövstjejerna  -      
28
09:00
sön
09:00    
F11 (födda 2010), Sallerupshallen
Eslövs IK F11A - H43 Lund HF 2  -      
28
11:00
sön
11:00    
F10 (födda 2011), Tolvåkershallen
Lödde Vikings HK 2 - Eslövs IK F10A  -      
28
11:30
sön
11:30    
F11 (födda 2010), Sallerupshallen
Eslövs IK F11A - Kävlinge HK  -      
28
12:15
sön
12:15    
F10 (födda 2011), Tolvåkershallen
Ljunghusens HK F10 - Eslövs IK F10A  -      
28
13:00
sön
13:00    
F11 (födda 2010), Eslövshallen B
Eslövs IK F11B - Kävlinge HK  -      
28
15:30
sön
15:30    
F11 (födda 2010), Eslövshallen B
Eslövs IK F11B -   -      
DECEMBER 2021
 
03
20:00
fre
20:00    
F13 (födda 2008), Borgebyhallen
HK Ankaret F13 -08 Vit - Eslövs IK F13A   -      
04
09:15
lör
09:15    
F10 (födda 2011), Staffanshallen
Staffanstorps HK F10 - Eslövs IK F10B  -      
04
09:30
lör
09:30    
F14 (födda 2007), Söderslättshallen B
Stavsten HK - Eslövs IK F14C  -      
04
10:20
lör
10:20    
F10 (födda 2011), Staffanshallen
Eslövs IK F10B - OV Helsingborg HK  -      
04
11:30
lör
11:30    
F14 (födda 2007), Eslövshallen A
Eslövs IK F14A - IFK Malmö HF Gul  -      
04
14:30
lör
14:30    
F16 (födda 2005/2006), Tolvåkershallen
Lödde Vikings HK - Eslövs IK F16A  -      
05
10:30
sön
10:30    
F16 (födda 2005/2006), Eslövshallen A
Eslövs IK F16A - KFUM Lundagård F16  -      
05
12:30
sön
12:30    
F12 (födda 2009), Sölvesborgs IH
Höörs HK H 65 F09 - Eslövs IK F12C   -      
05
12:30
sön
12:30    
F16 (födda 2005/2006), Eslövshallen A
Eslövs IK F16B - Kristianstad HK F16  -      
05
14:00
sön
14:00    
F12 (födda 2009), Sölvesborgs IH
H 78 Sölvesborg - Eslövs IK F12C   -      
05
17:00
sön
17:00    
Eslövs IK Div 2 , Eslövshallen A
HF Eslövstjejerna - Vinslövs HK Damer div 2   -      
 
11
lör
00:00    
F9 (födda 2012) , Bortamatch
IFK Kristianstad - Eslövs IK  -      
11
09:00
lör
09:00    
F12 (födda 2009), Eslövshallen A
Eslövs IK F12B - IFK Malmö HF Vit  -      
11
12:00
lör
12:00    
F12 (födda 2009), Eslövshallen A
Eslövs IK F12B - HK Ankaret F12   -      
11
13:45
lör
13:45    
F13 (födda 2008), Eslövshallen A
Eslövs IK F13A - IFK Malmö HF Gul  -      
11
14:15
lör
14:15    
F10 (födda 2011), Eslövshallen B
Eslövs IK F10B - H43 Lund HF 1  -      
11
14:30
lör
14:30    
F12 (födda 2009), Furutorpshallen
Vinslövs HK F12 - Eslövs IK F12C   -      
12
09:00
sön
09:00    
F11 (födda 2010), Halörhallen
Ljunghusens HK F11 - Eslövs IK F11A  -      
12
10:00
sön
10:00    
F11 (födda 2010), Halörhallen
Eslövs IK F11A - Ystads IF HF F11 blå  -      
12
11:45
sön
11:45    
F13 (födda 2008), Eslövshallen A
Eslövs IK F13A - Höörs HK H 65 F 08  -      
12
13:30
sön
13:30    
F14 (födda 2007), Eslövshallen A
Eslövs IK F14C - HK Björnen F14  -      
12
13:30
sön
13:30    
Eslövs IK Div 2 , Brinova Arena Karlskrona, A-Hallen A1
KFI Karlskrona HB - HF Eslövstjejerna  -      
12
13:45
sön
13:45    
F11 (födda 2010), Slättängshallen, Lomma
HK Ankaret F11 -10 - Eslövs IK F11B  -      
12
14:50
sön
14:50    
F11 (födda 2010), Slättängshallen, Lomma
Eslövs IK F11B - Lödde Vikings HK 2  -      
12
16:00
sön
16:00    
Eslövs IK Div 2 , Eslövshallen A
Eslövs IK F19 - Halmstad HF  -      
 
18
lör
00:00    
- Eslövs IK F16A  -      
19
10:00
sön
10:00    
F14 (födda 2007), Korsbackahallen A
Kävlinge HK - Eslövs IK F14A  -      
19
12:30
sön
12:30    
Eslövs IK Div 2 , Kristianstad Arena E1
IFK Kristianstad F19 - Eslövs IK F19   -      
19
13:00
sön
13:00    
F16 (födda 2005/2006), Gunnesbohallen
KFUM Lundagård F16 - Eslövs IK F16B  -      
19
14:00
sön
14:00    
F13 (födda 2008), Harlyckehallen
IK Sund 1 - Eslövs IK F13A   -      
19
17:00
sön
17:00    
Eslövs IK Div 2 , Eslövshallen A
HF Eslövstjejerna - Hässleholms HF  -      
 
27
08:00
mån
08:00    
Lund - Eslövs IK  -      
JANUARI 2022
 
07
19:30
fre
19:30    
Eslövs IK Div 2 , Läredaskolan
Hässleholms HF - HF Eslövstjejerna  -      
08
lör
00:00    
F9 (födda 2012) , Bortamatch
OV - Eslövs IK  -      
08
11:30
lör
11:30    
F12 (födda 2009), Eslövshallen A
Eslövs IK F12C - Lugi HF F12 3  -      
08
13:45
lör
13:45    
F11 (födda 2010), Lågehall B
Lugi HF F11 3 - Eslövs IK F11A  -      
08
14:00
lör
14:00    
Eslövs IK Div 2 , Alehallen, Halmstad
Halmstad HF - Eslövs IK F19   -      
08
14:30
lör
14:30    
F12 (födda 2009), Eslövshallen A
Eslövs IK F12C - HK Malmö F12   -      
08
14:45
lör
14:45    
F14 (födda 2007), Tunahallen
H43 Lund HF 2 - Eslövs IK F14C  -      
08
15:00
lör
15:00    
F11 (födda 2010), Lågehall B
IK Lågan Hörby F11 - Eslövs IK F11A  -      
08
16:00
lör
16:00    
F13 (födda 2008), Eslövshallen A
Eslövs IK F13A - Karlskrona Handboll F13 Svart  -      
08
17:00
lör
17:00    
F10 (födda 2011), Eslövshallen B
Eslövs IK F10A -   -      
09
09:15
sön
09:15    
F10 (födda 2011), Spb Skåne Arena B
H43 Lund HF 1 - Eslövs IK F10B  -      
09
10:00
sön
10:00    
F16 (födda 2005/2006), Eslövshallen A
Eslövs IK F16A -   -      
 
15
10:10
lör
10:10    
F14 (födda 2007), Helsingborg Arena C
OV Helsingborg HK - Eslövs IK F14A  -      
15
11:00
lör
11:00    
F12 (födda 2009), Tolvåkershallen
Lödde Vikings HK - Eslövs IK F12B   -      
15
12:00
lör
12:00    
F12 (födda 2009), Tolvåkershallen
IK Lågan Hörby F12 - Eslövs IK F12B   -      
15
13:45
lör
13:45    
F11 (födda 2010), GBJ Bygg Arena
OV Helsingborg HK - Eslövs IK F11B  -      
15
14:00
lör
14:00    
F14 (födda 2007), Stapelbäddens IH
IFK Malmö HF Gul - Eslövs IK F14A  -      
15
15:00
lör
15:00    
F11 (födda 2010), GBJ Bygg Arena
Växjö HF F11 - Eslövs IK F11B  -      
15
15:15
lör
15:15    
F16 (födda 2005/2006), Gunnesbohallen
KFUM Lundagård F16 - Eslövs IK F16A  -      
15
17:30
lör
17:30    
F12 (födda 2009), Elmehallen
Älmhult HK - Eslövs IK F12C   -      
15
19:00
lör
19:00    
F12 (födda 2009), Elmehallen
Eslövs IK F12C - Ljunghusens HK F12   -      
16
sön
00:00    
- Eslövs IK F10A  -      
16
11:00
sön
11:00    
F13 (födda 2008), Sånnahallen A
Åhus Handboll F13 - 1 - Eslövs IK F13A   -      
16
14:30
sön
14:30    
Eslövs IK Div 2 , Eslövshallen A
Eslövs IK F19 - Halmstad HF  -      
16
15:00
sön
15:00    
F14 (födda 2007), Eslövshallen A
Eslövs IK F14C - IFK Malmö HF Vit  -      
16
17:00
sön
17:00    
Eslövs IK Div 2 , Eslövshallen A
HF Eslövstjejerna - KFI Karlskrona HB  -      
16
18:00
sön
18:00    
F16 (födda 2005/2006), Borgebyhallen
HK Ankaret F16 -05 Vit - Eslövs IK F16B  -      
 
21
19:30
fre
19:30    
Eslövs IK Div 2 , Furutorpshallen
Vinslövs HK Damer div 2 - HF Eslövstjejerna  -      
22
09:30
lör
09:30    
F14 (födda 2007), Eslövshallen A
Eslövs IK F14A - Kävlinge HK  -      
22
09:30
lör
09:30    
F14 (födda 2007), Eslövshallen A
Eslövs IK F14A - OV Helsingborg HK  -      
22
11:15
lör
11:15    
F11 (födda 2010), Eslövshallen B
Eslövs IK F11A -   -      
22
13:40
lör
13:40    
F12 (födda 2009), Staffanshallen
Staffanstorps HK F12 - Eslövs IK F12B   -      
22
13:45
lör
13:45    
F11 (födda 2010), Eslövshallen B
Eslövs IK F11A - Lugi HF F11 2  -      
22
14:55
lör
14:55    
F12 (födda 2009), Staffanshallen
Eslövs IK F12B - Kävlinge HK  -      
22
15:15
lör
15:15    
F13 (födda 2008), Eslövshallen B
Eslövs IK F13A - Ystads IF HF F13 Vit   -      
22
15:30
lör
15:30    
F14 (födda 2007), Slättängskolan, Kristianstad
Kristianstad HK F14 - Eslövs IK F14C  -      
23
09:00
sön
09:00    
F11 (födda 2010), Eslövshallen B
Eslövs IK F11B - Lugi HF F11 1  -      
23
11:00
sön
11:00    
F10 (födda 2011), Teknikhallen A
Eslövs IK F10B - Staffanstorps HK F10  -      
23
11:30
sön
11:30    
F16 (födda 2005/2006), Eslövshallen A
Eslövs IK F16A - Lödde Vikings HK  -      
23
12:00
sön
12:00    
F10 (födda 2011), Teknikhallen A
OV Helsingborg HK - Eslövs IK F10B  -      
23
12:00
sön
12:00    
F11 (födda 2010), Eslövshallen B
Eslövs IK F11B - IFK Malmö HF  -      
23
13:30
sön
13:30    
F16 (födda 2005/2006), Eslövshallen A
Eslövs IK F16B -   -      
 
28
19:15
fre
19:15    
F14 (födda 2007), Eslövshallen B
Eslövs IK F14A - H43 Lund HF 1  -      
29
lör
00:00    
- Eslövs IK F14A  -      
29
09:00
lör
09:00    
F12 (födda 2009), Eslövshallen A
Eslövs IK F12C - OV Helsingborg HK  -      
29
12:00
lör
12:00    
F12 (födda 2009), Eslövshallen A
Eslövs IK F12C - HK Ankaret F12   -      
30
11:00
sön
11:00    
Eslövs IK Div 2 , Brinova Arena Karlskrona, A-Hallen A1
Karlskrona Handboll Blå - Eslövs IK F19   -      
30
13:00
sön
13:00    
F13 (födda 2008), Söderslättshallen B
Stavsten HK - Eslövs IK F13A   -      
30
14:30
sön
14:30    
Eslövs IK Div 2 , Eslövshallen A
Eslövs IK F19 - Växjö HF F19   -      
30
17:00
sön
17:00    
Eslövs IK Div 2 , Eslövshallen A
HF Eslövstjejerna - LIGU  -      
30
19:00
sön
19:00    
F14 (födda 2007), Eslövshallen B
Eslövs IK F14C - Ljunghusens HK F14 2  -      
FEBRUARI 2022
 
05
lör
00:00    
F11 (födda 2010), Korsbackahallen A
- Eslövs IK F11B  -      
05
lör
00:00    
F9 (födda 2012) , Bortamatch
ÅHUS - Eslövs IK  -      
05
10:00
lör
10:00    
F13 (födda 2008), Eslövshallen A
Eslövs IK F13A - Lödde Vikings HK  -      
05
11:30
lör
11:30    
F10 (födda 2011), Eslövshallen B
Eslövs IK F10B - HK Ankaret F10 -11 Vit  -      
05
12:00
lör
12:00    
F16 (födda 2005/2006), Eslövshallen A
Eslövs IK F16B - H43 Lund HF 2  -      
05
12:15
lör
12:15    
F11 (födda 2010), Korsbackahallen A
Kävlinge HK - Eslövs IK F11B  -      
05
13:00
lör
13:00    
F16 (födda 2005/2006), Kristianstad IH A-hallen
Kristianstad HK F16 - Eslövs IK F16A  -      
05
14:00
lör
14:00    
Eslövs IK Div 2 , Eslövshallen A
Eslövs IK F19 - IFK Ystad HK F19   -      
05
14:30
lör
14:30    
F10 (födda 2011), Eslövshallen B
Eslövs IK F10B - Ystads IF HF F10 Blå  -      
06
11:00
sön
11:00    
F12 (födda 2009), Ystad Arena A2
Eslövs IK F12B - Tollarps IF  -      
06
11:30
sön
11:30    
F11 (födda 2010), Fäladshallen
Kävlinge HK - Eslövs IK F11A  -      
06
12:00
sön
12:00    
F12 (födda 2009), Ystad Arena A2
Ystads IF HF F12 Blå - Eslövs IK F12B   -      
06
13:00
sön
13:00    
F11 (födda 2010), Fäladshallen
H43 Lund HF 2 - Eslövs IK F11A  -      
06
16:00
sön
16:00    
Eslövs IK Div 2 , Brinova Arena Karlskrona, B-Hallen
Karlskrona Handboll Blå - Eslövs IK F19  -      
06
16:30
sön
16:30    
Eslövs IK Div 2 , Kristianstad IH A-hallen
IF Kristianstad - HF Eslövstjejerna  -      
 
09
19:00
ons
19:00    
F16 (födda 2005/2006), Eslövshallen B
Eslövs IK F16A - IFK Malmö HF Gul  -      
12
09:45
lör
09:45    
F16 (födda 2005/2006), Idrottens hus, Helsingborg
OV Helsingborg HK - Eslövs IK F16A  -      
12
11:30
lör
11:30    
F14 (födda 2007), Eslövshallen B
Eslövs IK F14A - Lugi HF F14 1  -      
12
11:30
lör
11:30    
F14 (födda 2007), Eslövshallen B
Eslövs IK F14A - HK Ankaret F14 -07 Svart   -      
12
12:00
lör
12:00    
F16 (födda 2005/2006), Stapelbäddens IH
IFK Malmö HF Vit - Eslövs IK F16B  -      
12
13:30
lör
13:30    
Eslövs IK Div 2 , Eslövshallen B
Eslövs IK F19 - Ystads IF HF F19   -      
12
13:30
lör
13:30    
Eslövs IK Div 2 , Eslövshallen B
Eslövs IK F19 - Höörs HK H 65  -      
13
10:40
sön
10:40    
F13 (födda 2008), Bollhuset A-hall
Lugi HF F13 1 - Eslövs IK F13A   -      
13
14:30
sön
14:30    
F10 (födda 2011), Eslövshallen B
Eslövs IK F10A - Ljunghusens HK F10  -      
13
15:30
sön
15:30    
F14 (födda 2007), Fäladshallen
H43 Lund HF 3 - Eslövs IK F14C  -      
13
16:30
sön
16:30    
F10 (födda 2011), Eslövshallen B
Eslövs IK F10A - Lödde Vikings HK 2  -      
13
17:00
sön
17:00    
Eslövs IK Div 2 , Eslövshallen A
HF Eslövstjejerna - Växjö HF Damer   -      
 
18
19:00
fre
19:00    
Eslövs IK Div 2 , Staffanshallen
Staffanstorps HK Damer A - HF Eslövstjejerna  -      
19
12:30
lör
12:30    
F12 (födda 2009), Limhamns Sporthall
HF Limhamn - Eslövs IK F12C   -      
19
12:45
lör
12:45    
F12 (födda 2009), Stapelbäddens IH
HK Ankaret F12 - Eslövs IK F12B   -      
19
12:45
lör
12:45    
F14 (födda 2007), Eslövshallen A
Eslövs IK F14A - Kävlinge HK  -      
19
13:30
lör
13:30    
F12 (födda 2009), Limhamns Sporthall
HK Hearts - Eslövs IK F12C   -      
19
14:00
lör
14:00    
F12 (födda 2009), Stapelbäddens IH
IFK Malmö HF Vit - Eslövs IK F12B   -      
19
14:30
lör
14:30    
F11 (födda 2010), Eslövshallen B
Eslövs IK F11A - Ystads IF HF F11 blå  -      
19
16:30
lör
16:30    
F16 (födda 2005/2006), Eslövshallen A
Eslövs IK F16A - HK Malmö F16  -      
19
17:00
lör
17:00    
F11 (födda 2010), Eslövshallen B
Eslövs IK F11A - Ljunghusens HK F11  -      
20
10:30
sön
10:30    
F14 (födda 2007), Bollhuset A-hall
Lugi HF F14 1 - Eslövs IK F14A  -      
20
11:00
sön
11:00    
F11 (födda 2010), Lödde Idrottshall
Eslövs IK F11B - HK Ankaret F11 -10  -      
20
12:00
sön
12:00    
F11 (födda 2010), Lödde Idrottshall
Lödde Vikings HK 2 - Eslövs IK F11B  -      
20
14:30
sön
14:30    
F10 (födda 2011), Norreportskolan
Lugi HF F10 1 - Eslövs IK F10A  -      
20
15:30
sön
15:30    
F10 (födda 2011), Norreportskolan
Ystads IF HF F10 Vit - Eslövs IK F10A  -      
20
16:00
sön
16:00    
Eslövs IK Div 2 , Sporthallen, Höör
Höörs HK H 65 - Eslövs IK F19   -      
 
27
17:00
sön
17:00    
Eslövs IK Div 2 , Eslövshallen A
HF Eslövstjejerna - H 65 Gordies HK  -      
MARS 2022
 
05
lör
00:00    
- Eslövs IK F14A  -      
05
11:30
lör
11:30    
F14 (födda 2007), Sporthallen, Höör
Höörs HK H 65 F06 - Eslövs IK F14A  -      
05
12:00
lör
12:00    
F10 (födda 2011), Fågelbäcksskolan
Stavsten HK Ungdom - Eslövs IK F10B  -      
05
12:30
lör
12:30    
Eslövs IK Div 2 , Ystad Arena B
Ystads IF HF F19 - Eslövs IK F19  -      
05
13:15
lör
13:15    
F12 (födda 2009), Lågehall A
Eslövs IK F12B - Lödde Vikings HK  -      
05
13:15
lör
13:15    
F13 (födda 2008), Tunahallen
H43 Lund HF 1 - Eslövs IK F13A   -      
05
14:00
lör
14:00    
F10 (födda 2011), Fågelbäcksskolan
Eslövs IK F10B -   -      
05
14:30
lör
14:30    
F12 (födda 2009), Lågehall A
IK Lågan Hörby F12 - Eslövs IK F12B   -      
05
14:30
lör
14:30    
F16 (födda 2005/2006), Kristianstad IH D-hall
IFK Kristianstad F16 - Eslövs IK F16A  -      
05
15:00
lör
15:00    
Eslövs IK Div 2 , Kalmar SH D
KFUM Kalmar HK Dam - HF Eslövstjejerna  -      
06
09:30
sön
09:30    
F12 (födda 2009), Eslövshallen A
Eslövs IK F12C - H43 Lund HF  -      
06
10:00
sön
10:00    
F10 (födda 2011), Teknikhallen A
OV Helsingborg HK - Eslövs IK F10A  -      
06
10:50
sön
10:50    
F11 (födda 2010), Toftahallen
OV Helsingborg HK - Eslövs IK F11B  -      
06
11:00
sön
11:00    
F10 (födda 2011), Teknikhallen A
IFK Malmö HF Gul - Eslövs IK F10A  -      
06
11:20
sön
11:20    
F11 (födda 2010), Östratornhallen
Lugi HF F11 3 - Eslövs IK F11A  -      
06
11:30
sön
11:30    
F16 (födda 2005/2006), Eslövshallen A
Eslövs IK F16B - Höörs HK H 65 3  -      
06
12:00
sön
12:00    
F11 (födda 2010), Toftahallen
Eslövs IK F11B - Växjö HF F11  -      
06
12:40
sön
12:40    
F11 (födda 2010), Östratornhallen
Eslövs IK F11A - IK Lågan Hörby F11  -      
06
13:30
sön
13:30    
Eslövs IK Div 2 , Eslövshallen A
Eslövs IK F19 - Kävlinge HK  -      
 
12
lör
00:00    
F9 (födda 2012) , Eslövshallen B
Eslövs IK - Bjärnum  -      
12
lör
00:00    
Eslövs IK Div 2 , Sånnahallen A
Åhus Handboll DJ:2 - Eslövs IK F19   -      
12
11:15
lör
11:15    
F13 (födda 2008), Eslövshallen A
Eslövs IK F13A - HK Ankaret F13 -08 Vit   -      
12
13:00
lör
13:00    
Eslövs IK Div 2 , Eslövshallen A
Eslövs IK F19 - IFK Kristianstad F19   -      
12
15:15
lör
15:15    
F16 (födda 2005/2006), Eslövshallen B
Eslövs IK F16A - HK Ankaret F16 -05 Röd  -      
12
17:00
lör
17:00    
F14 (födda 2007), Eslövshallen A
Eslövs IK F14A - H43 Lund HF 1  -      
12
17:00
lör
17:00    
F14 (födda 2007), Eslövshallen A
Eslövs IK F14A - Lödde Vikings HK  -      
12
17:00
lör
17:00    
F16 (födda 2005/2006), Eslövshallen B
Eslövs IK F16B - IK Lågan Hörby F16 2   -      
13
09:30
sön
09:30    
F14 (födda 2007), Eslövshallen B
Eslövs IK F14C - HK Ankaret F14 -07 Röd  -      
13
17:00
sön
17:00    
Eslövs IK Div 2 , Eslövshallen A
HF Eslövstjejerna - H43 Lund HF  -      
 
17
19:00
tor
19:00    
Eslövs IK Div 2 , Idrottens hus, Helsingborg
Helsingborgs HK - HF Eslövstjejerna  -      
18
19:45
fre
19:45    
Eslövs IK Div 2 , Norrevångskolan
Mörrums GOIS HK - Eslövs IK F19  -      
19
lör
00:00    
- Eslövs IK F11A  -      
19
09:30
lör
09:30    
F12 (födda 2009), Eslövshallen A
Eslövs IK F12B - Kävlinge HK  -      
19
10:40
lör
10:40    
F11 (födda 2010), Tunahallen
IFK Malmö HF - Eslövs IK F11B  -      
19
12:00
lör
12:00    
F11 (födda 2010), Tunahallen
Lugi HF F11 1 - Eslövs IK F11B  -      
19
12:30
lör
12:30    
F12 (födda 2009), Eslövshallen A
Eslövs IK F12B - Staffanstorps HK F12   -      
19
13:40
lör
13:40    
F16 (födda 2005/2006), Fäladshallen
Lugi HF F16 1 - Eslövs IK F16A  -      
19
14:00
lör
14:00    
F13 (födda 2008), Sporthallen, Höör
Höörs HK H 65 F 08 - Eslövs IK F13A   -      
19
14:30
lör
14:30    
F16 (födda 2005/2006), Eslövshallen A
Eslövs IK F16A - Ystads IF HF F16  -      
19
16:30
lör
16:30    
Eslövs IK Div 2 , Eslövshallen A
Eslövs IK F19 - IK Lågan Hörby F19   -      
20
10:30
sön
10:30    
F14 (födda 2007), Ystad Arena B
Ystads IF HF F14 - Eslövs IK F14C  -      
20
11:20
sön
11:20    
F16 (födda 2005/2006), Brinova Arena Karlskrona, A-Hallen A1
Karlskrona Handboll F16 Blå - Eslövs IK F16B  -      
20
15:30
sön
15:30    
F12 (födda 2009), Borgebyhallen
HK Ankaret F12 - Eslövs IK F12C   -      
20
15:40
sön
15:40    
F11 (födda 2010), Bollhuset A-hall
Lugi HF F11 2 - Eslövs IK F11A  -      
20
16:35
sön
16:35    
F12 (födda 2009), Borgebyhallen
Eslövs IK F12C - OV Helsingborg HK  -      
 
26
lör
00:00    
- Eslövs IK F11B  -      
26
10:00
lör
10:00    
F14 (födda 2007), Stapelbäddens IH
IFK Malmö HF Gul - Eslövs IK F14A  -      
26
11:30
lör
11:30    
F10 (födda 2011), Eslövshallen B
Eslövs IK F10A - Kävlinge HK  -      
26
13:00
lör
13:00    
Eslövs IK Div 2 , Kristianstad IH A-hallen
IFK Kristianstad F19 - Eslövs IK F19   -      
26
13:30
lör
13:30    
F10 (födda 2011), Eslövshallen B
Eslövs IK F10A - Ljunghusens HK F10  -      
26
14:00
lör
14:00    
F13 (födda 2008), Stapelbäddens IH
IFK Malmö HF Gul - Eslövs IK F13A   -      
27
15:30
sön
15:30    
F11 (födda 2010), Eslövshallen A
Eslövs IK F11B - Kävlinge HK  -      
27
16:00
sön
16:00    
F14 (födda 2007), Halörhallen
Ljunghusens HK F14 - Eslövs IK F14A  -      
27
17:30
sön
17:30    
Eslövs IK Div 2 , Eslövshallen A
Eslövs IK F19 - Kävlinge HK  -      
APRIL 2022
 
02
lör
00:00    
F9 (födda 2012) , Eslövshallen B
Eslövs IK - IK Lågan  -      
02
10:00
lör
10:00    
F12 (födda 2009), Eslövshallen A
Eslövs IK F12B - Tollarps IF  -      
02
13:00
lör
13:00    
F12 (födda 2009), Eslövshallen A
Eslövs IK F12B - Ystads IF HF F12 Blå   -      
02
15:00
lör
15:00    
F13 (födda 2008), Eslövshallen A
Eslövs IK F13A - IK Sund 1  -      
02
16:00
lör
16:00    
F16 (födda 2005/2006), Spb Skåne Arena B
H43 Lund HF 1 - Eslövs IK F16A  -      
03
09:30
sön
09:30    
F14 (födda 2007), Eslövshallen A
Eslövs IK F14A - Höörs HK H 65 F06  -      
03
11:30
sön
11:30    
F16 (födda 2005/2006), Eslövshallen A
Eslövs IK F16B - KFUM Kalmar HK F16  -      
03
12:00
sön
12:00    
F10 (födda 2011), Gunnesbohallen
Lugi HF F10 3 - Eslövs IK F10B  -      
03
12:15
sön
12:15    
F11 (födda 2010), Korsbackahallen A
Eslövs IK F11A - H43 Lund HF 2  -      
03
13:30
sön
13:30    
F10 (födda 2011), Gunnesbohallen
KFUM Lundagård F10 - Eslövs IK F10B  -      
03
13:30
sön
13:30    
F11 (födda 2010), Korsbackahallen A
Kävlinge HK - Eslövs IK F11A  -      
03
15:15
sön
15:15    
F12 (födda 2009), Halörhallen
Älmhult HK - Eslövs IK F12C   -      
03
16:30
sön
16:30    
F12 (födda 2009), Halörhallen
Ljunghusens HK F12 - Eslövs IK F12C   -      
 
09
lör
00:00    
F14 (födda 2007), Halörhallen
Ljunghusens HK F14 - Eslövs IK F14A  -      
 
Sponsorer