Vi använder Cookies för att ge dig en så bra upplevelse som möjligt.

Kontakta föreningen via följande adresser:

ESLÖVS IK

Box 59

241 21 ESLÖV



kansli@eslovik.se                   

För allmänna frågor till föreningen


web@eslovik.se                     

Frågor som rör hemsidan och sociala medier


medlemslotteri@eslovik.se

Kontakt med vårt medlemslotteri


marknadsgruppen@eslovik.se 

Hanterar sponsoravtal och kontakt med näringslivet 


Styrelsen

Ordförande: Lisbeth Larsson 0733-362320

lisbeth.larsson@eslovik.se

Vice ordförande: Christoffer Paulsson 073-427 49 89  
christoffer.m.paulsson@perstorp.com 
Ekonomichef: Johannes Håkansson 070-676 78 43
ekonomi@eslovik.se
Sekreterare: Annika Andersson
    annika.andersson@eslov.se

Ungdomssektionen: Christoffer Paulsson 073-427 49 89 
christoffer.m.paulsson@perstorp.com 
Seniorsektionen:  Richard Mauritsson 073-960 81 42
richard.mauritsson@eslovik.se
Arrangemang: Vacant 
kansli@eslovik.se
Marknadsgruppen: Vacant 
    kansli@eslovik.se

Föräldragruppen: Jessica Persson 070-531 76 69
    jessica@lovet.se


Ackreditering för Press/Media
För att ackreditera dig till Eslövs IKs Elitmatcher behöver du maila din ansökan till kansli@eslovik.se  - hör gärna av dig i god tid innan aktuell match.

 

Kontakta A-laget
Lasse Eklöv, Huvudtränare
0708-741689

Richard Mauritsson, Lagledare Dam Elit
0739-608142

ESLÖVS IK

Box 59

241 21 ESLÖV

 
Sponsorer